Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+1 hetesen lát már majd...

5+1 hetesen lát már majd valamit a doki hasi uh-n?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasin nagy valószínűséggel nem. Nekem ennyi idősen még hüvelyin is csak felritkulást látott, tehát csak valószínűsítette a terhességet.
2013. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Általában a 12. hétig hüvelyi uh van, bár ezt orvosa és gépe válogatja. Ha olyan korszerű a masina, akkor már a legelejétől kezdve hasi uh van.
2013. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Bocsánat, az lemaradt az előbb, hogy nekem a 12. héten még hasi volt, sógornőmnek viszont már az 5. héten hasi uh-ja volt, és mindent láttak, amit kellett! Azért írtam, hogy orvosa és uh gépe válogatja!
2013. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*12. héten még hüvelyi
2013. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy hasin látni fogja. Nekem 4+6nál hüvelyin is csak annyit látott, hogy: megvastagodott nyálkahártya. Papíron is az volt, hogy: Korai grav. 2hét múlva UH kontoroll.

2hétre rá már látta (hüvelyin szintén); 3mm volt, akkor mondtak 6hetesnek. Ha nincs hüvelyi UH-ja a dokidnak, nem hiszem, hogy látni fogja, vissza fog hivni. Ha van, akkor meg automatikusan azt fogja úgyis.

2013. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5+4hetesen HASI UH-n üres petezsák látszodott
2013. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Pénteken voltam orvosnál, mert pozitívak lettek a tesztjeim és reméltem, hogy mivel már volt vetélésem, ír fel sárgatestpótlót v vmit. Aztán azt mondta, még nem lát semmit (hasi uh, nem is csodálom) és jövő héten szerdán menjek vissza (vagyis holnapután). Vagy akkor a következő szerdára gondolta, csak félreérthető volt? Már kértem időpontot, lemondjam és menjek egy hét múlva?
2013. febr. 18. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 6 hetesen voltam Uh-on,hüvelyit csinált és már látta az élő embriót,akkor volt 6 mm-es és már volt szívhang is :)

Nekem csak ez az egy Uh volt hüvelyi,a 10 hetes Uh már hasi volt,és azóta is minden Uh már hasi :)

Gratulálok a babához és boldog babavárást :)


28+6 hkm

2013. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, itt csak hasit csinálnak, azért kérdeztem kifejezetten arra utalva.
2013. febr. 18. 15:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem mult heten 5+3 hetesen csak petezsakot latta hasi+huvelyin is. E hetre rendelt vissza es mar latta az embriot, es dobogott a kis szive, hasi ultrahangon. Jovo heten megint megyek h minden rendben. Nekem is volt egy vetelesem 2011-ben, ezert jobban odafigyel, h minden rendben legyen. Szerintem ilyenkor nem baj ha mesz egy het mulva.
2013. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!