Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen 22 mm-es petezsák,3...

7 hetesen 22 mm-es petezsák,3 mm-es embrió normális méret? Olyan picinek tűnik. Szívhang már volt, a doki szerint egészséges.

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
de azt is mondta a doki, hogy lehet hogy még csak 6 hetes,még nehéz megállapítani a pontos korát...
2012. dec. 17. 21:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha a doki azt mondta minden OK, akkor miért stresszeled magadat??? Nem jó a babának sem! Nekem 8 hét 5 naposan volt 16 mm az embrió, szóval simán lehet közel két héttel korábban 3 mm. Nyugodj meg, és ne idegeld magadat ilyeneken, sose lesz pont akkora a baba mint a nagykönyvben írt átlagméretek.
2012. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ!:) Mivel láttam, hogy dobog a szíve, így nem aggódom, inkább azon morfondírozok, hogy lehet, hogy akár 6 hetesnél is kisebb és elszámoltuk a dolgot.:) Vagy csak szimplán ilyen ráérősen növekszik.:)
2012. dec. 17. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap voltam 6+5 hetesen (mensi szerint), 10x20mm volt a petezsák, benne 2-3 mm-es "valami", de szívműködést még nem látott. Azt mondta a doki, minden rendben, csak pár nappal később fogant, és nem középidőben. Te teljesen nyugodt lehetsz, ha már szívműködés is van!
2012. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam, hogy valószínűleg nem középidőben fogant, csak a kórlapra 7 hetet írt és az sehogy sem stimmel, csak a petezsák mérete, mert az két hét alatt 3 mm-ről 22-re nőtt, az is biztos jó jel. Hihetetlen, hogy ebben az első 12 hétben mennyi kérdőjel van... Vagy ez később sem változik?:)
2012. dec. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!