Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek vagy ez normalis?

Terhes lehetek vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
Novemberben szultem es januar elejen mar meg is jott de azota semmi. Ovszerrel vedekezunk,nem vettuk eszre hogy kiszakadt volna vagy ezek szerint megis.

2013. febr. 19. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam, hogy 3 hónappal szülés után menstruáltam először, utána 2 hónapig semmi, majd ezt követően ismét megjött, és akkor vált újra rendszeressé. Nekem azt mondta az orvos, hogy ez normális, de a saját nyugalmad érdekében megkérdezheted akár a védő nénit is!
2013. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet vagy menj orvoshoz. Az a biztos.
2013. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem állt be rendszeresre a ciklusod. Azért csinálj egy tesztet, de ha rendesen védekeztetek, akkor kicsi a valósznűsége, hogy terhes vagy.
2013. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy terhes vagy (én már lettem óvszer mellett terhes), de az is, hogy még nem állt vissza a szülés után a ciklusod. Egy tesztet megér a dolog!
2013. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!