Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnátok tanácsot, mit tegyek?...

Adnátok tanácsot, mit tegyek? 4 hetes terhesen a TSH 4,22 lett, de ennek van előzménye.

Figyelt kérdés

Túlműkődéssel kezel az endó dokim. Tavaly nyáron kezdődőtt, akkor 0,01 értékkel indultam.

Metothyrint szedtem. (hormongátlót). Azóta folyamatosan javultam.

Januárban TSH 1,17 volt. Csökkentettük a gyógyszeradagot. Ennek ellenére a TSH 4,22 lett.

Rá egy hétre pozitív lett a terhességi tesztem. (ez ma van)


Most a propiclyt írta fel, mert túlműkődés esetén ezt kell terhesség alatt sezdni.

de hát nekem már szinte alulműkődik, akkor miért kellene szednem?

Nagyon nem tudom, hová forduljak most! :((

Nem akarok elveszíteni a babámat.



2013. febr. 19. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy rendes dokit aki ért hozzá. Enyhe alulműködésed van, ez most még nem gáz, de a 12. hétig be kell állítani az adagodat. Szerintem is rossz gyógyszert írt fel. Ha teheted nézesd hetente a tsh értéket!!! az enyém 17 volt, 6 hetesen. 6 hét alatt sikerült rendbe szedni. Terhesség alatt inkább az alulműködés szokott előfordulni, lehet ezért lettek magasabb értékeid. Menj el egy szakértőhöz. endokrinologust keress magadnak
2013. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy specilaista endo dokit, mondjuk az MM-ben.
2013. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, az lesz, utolsó. Egyszerűen nem tudok mást csinálni. :(
2013. febr. 19. 22:28
 4/5 Ritacoronita válasza:
szia merre laksz nekem van egy jo dokim.jelenleg alulmüködésed van. mikor nézetted utoljára? nekem 5,300 volt az értékem L-thyroxin henningel lement 2 hét alatt 0.630 ra.mindenféle képen menj dokihoz minél előbb mert komoly következményei lehetnek.és jó dokihoz.a babához gratulálok és drukkolok nektek
2013. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az az MM? És hol lehet jó endo dokit találni Bp-en?
2013. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!