Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem értem a hőmérséklet...

Nem értem a hőmérséklet változását a terhesség alatt, hogy van ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hőmérőzöm magam, mióta terhes vagyok, nincs is értelme, de néha érzem, hogy magasabb a testhőmérsékletem, mint egyébként. Szerintem nincs értelme foglalkozni vele, ha rendben van a terhességed.
2008. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még csak reménykedek benne, hogy teherbe estem. Egy hete voltunk együtt a férjemmel és azóta 37 fok felett van a testhőmérsékletem napközben, viszont reggel 36,7 volt egyszer, amikor mértem. Hogy kell ennek alakulnia, ha valaki terhes lett?
2008. jún. 6. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
A hőmérsékleted peteéréskor felmegy néhány tized fokkal és periódus végén, azaz menstruáció előtt közvetlenül leesik normál szintre, olyanra, mint peteérés előtt volt. Ha teherbe estél, akkor nem esik le, hanem kb ugyanolyan magas szinten marad. Azt nem tudom, hogy meddig, mert én még csak 15 hetes vagyok, de gondolom kitart szülésig ez az állapot.
2008. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én már két hónapja mérem a hőmet. Genetikusnál jártunk ő tanácsolta, reggel szájban nyelv alatt kell mérni mielőtt kikelnél az ágyból. A tüszörepedés előtt alacsony a hő, utána pedig megemelkedik. Nekem 36,8-ra megy fel és ott is marad a mensi napján pedig 1-2 tizeddel leesik. A legalacsonyabb amit eddig mértem 36,1 volt. A magas hő megmarad ha valaki teherbe esik.
2008. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!