Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 kisfiam van, mit tehetnék...

3 kisfiam van, mit tehetnék hogy a negyedik terhességen kislánnyal legyen? Ez az utolsó próbálkozás,4nél több babát nem szeretnénk, és már nagyon vágyom egy kiscsajra.

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát írnak sok mindet, ezt egyél, azt egyél, vagy ovu előtt vagy után próbálkozz, de igazából aztán vagy bejön, vagy nem, szóval kb pont annyi az esély, mint ha nem teszel semmit. Ima? :)
2013. febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ovu előtt sexeljetek 2 nappal, nekünk bejött, igaz 4 nappal volt korábban... a fiúspermák hamar elpusztulnka, míg a nőnemű spermák életképesebbek, így bevárják még megérik a pete és kiszabadul. sok sikert
2013. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két érdekes, és nagyon hasonló példát tudok neked írni.

1. A barátainknál 3 fiú után tavaly védekezés mellett fogant meg a 4. baba, aki nagy meglepetésre lány lett (már nem terveztek többet, bele is törődtek, hogy nem lesz lányuk...).

2. Nekünk már ugyan volt egy lányunk, de őt 3 fiú követte, és nagyon szerettünk volna még egy lányt. Szoptattam még, és védekeztünk is, így fogant meg az ötdik baba. Biztos voltam benne, hogy fiú lesz, de tévedtem, nagy örömünkre kislány lett! (És most úgy néz ki, még egy kislány érkezik hozzánk.)

2013. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!