Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dalacin hüvelykrémet kaptam...

Dalacin hüvelykrémet kaptam mert volt egy kisfolyásom, gyulladásom (8hetes terhes vagyok) de reggelre azt veszem észre hogy kifolyik. Lehet hogy igy is használ?

Figyelt kérdés
Attol még használnem?Vagy rosszul csinálok valamit?Volt valaki ilyen helyzetben?Et a gyulladástol nem lehet baja a babának?
2008. jún. 6. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetes hogy kifolyik hogy is maradna bent?Hasznal attol meg..Ilyenkor szoktak is mondani kremnel es kupnal is hogy betetet kell hasznalni ilyenkor..Gondolom adoki tudta hogy terhes vagy amikor felirta ezt a gyogyszert..igy hat tudja hogy mit irt fel es a babanak sem lehet baja,foleg ha kezelve van.ugyhogy nyugi!
2008. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is használtam ezt a krémet,csak akkor még nem voltam terhes. Hogyha mondtad a dokidnak ,hogy terhes vagy és ennek ellenére ezt írta ne aggódj nem lesz baj. Nekem is kifolyt és számíts rá,hogy ha már nem használod még jó pár napig tart mire kiürül. Nekem azt mondta a dokim,hogy 14 nap kell mire teljesen kiürül.

Nekem amikor kifolyt rendesen krém állaga volt.

2008. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó válaszoló vagyok.

Ne aggódj nagyon jó ez a krém és biztos,hogy használni fog.

2008. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifolyik mindig sőt ha már felrakosgattad mindet és még pár napig fehér folyásod van esetleg túrószerű akkor se ijjedj meg,mert így tisztul a hüvely,mert utánna is hat még.nem te csinálsz rosszul valamit ne aggódj.nem lesz semmi baja a baának,akkor lenne ha nem kezelnék ki.
2008. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is ezt írta fel az orvosom,de félek elkezdeni a használatát,mert írja hogy gombás fertőzést okozhat,okozott valakinak ilyen mellékhatást?mennyi az esélye rá,hogy utána hüvelygombám lesz?
2010. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!