Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, és a...

10 hetes terhes vagyok, és a nőgyógyászom Mycosyst-Gyno kapszulát és Gynazol 2% hüvelykrémet írt fel. El merjem kezdeni használni ezeket?

Figyelt kérdés
A férjemnél jelentkezett egy-két "tünet" miután együtt voltunk. Nekem semmi testi tünetem nincs.Az orvos nem vett kenetmintát. Azt olvastam, hogy terheseknek főleg az első trimeszterben nem ajánlják.
2008. szept. 20. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! kezdd el nyugodtan, a doki biztos talált v.mi gyulladást, azért írta fel Neked. Én is kaptam olyan gyógyszert amit nem ajánlottak a terhesség első trimeszterében használni, de nem lett semmi bajunk. A babóm 16 hós.
2008. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki úgy írta fel, hogy tudott a terhességről akkor használhatod, de max egy hét múlva vissza kéne menni ellenőrizni, hogy rendben vagy-e.

Ha pedig nem tudta a doki, h terhes vagy és úgy írta fel, akor őt kellene megkérdezni, mert lehet kapsz másfajtát..

Emellett szólhatnál, hogy a párodnál jelentkeztek a tünetek, mert lehet ő is kapna rá valamit...

2008. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!