Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. fokban érett méhlepény...

2. fokban érett méhlepény 28-29 hetesen normális?

Figyelt kérdés
Múlt héten genetikai ultrahangon 1. fokú volt én ezt már nem értem :(

2013. febr. 20. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyorsan öregszik a méhlepény. Az orvos mondott valamit?
2013. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmit az ég világon, de nem egy közlékeny doktor.
2013. febr. 20. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenesetre érdekes. A genetikai ultrahangot ugyanaz az orvos csinálta, vagy valaki más?
2013. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A genetikait más csinálta és másik gépen, lehet ez is bekavar?
2013. febr. 20. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem rá :) Bekavarhat, mert az egyik talán jobb minőségű képet ad, mint a másik.
2013. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát a genetikainak lényegesen jobb volt a minősége :)
2013. febr. 20. 13:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem kell aggódnod :)
2013. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Abban reménykedem, csak szólt volna a doki, ha ez baj lenne, nem? Elvégre főorvos nézte. Fene tudja.
2013. febr. 20. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem 31 héten mondta,hogy nem túl jó,hogy 2 fogban érett,de az én orvsom se bőbeszédú...és főorvos...
2013. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. héten mondta a doki, hogy 2. fokban érett a lepény. Mivel azonban a kezdetektől 1 héttel fiatalabb a terhességem, így tkp. a 29. hétnek felel meg.

Az én dokim szerencsére válaszol a kérdésekre. ;) Az ő elmondása alapján: amíg a lepényi keringés és a magzatvíz mennyisége megfelelő, addig nincs gond.


Most töltöttem be a 38. hetet, baba még mindig nincs, és nem is úgy néz ki, mint aki mostanság elő akarna bújni. Rendszeresen ellenőrzik a fejlődését: az 1 hetes lemaradást tartja, ettől függetlenül szépen gyarapszik :o) Ja, és a múlt heti (37. heti) UH-n még mindig 2. fokban volt érett a lepény, flow tökéletes, NST is rendben.


Szóval ne keseredj el, ez még nem jelent feltétlen gondot!

Gyakoribb ellenőrzés azért nem árt! ;o)


Boldog babavárást!

2013. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!