Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ideg rángat, vagy a baba...

Az ideg rángat, vagy a baba mozog?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer éreztem, hogy határozottan kaparászik a babóca, azóta csak olyasmit, mintha az öklével, vagy a lábával rúgná a kis oduja oldalát. Nem tudom, hogy ez tényleg Ő, vagy csak az ideg ráng? Lehet, hogy hülyeség, de nem tudom. Légyszi mondjatok valamit! Mert hogy eléggé hirtelen érzések ezek, mintha gyorsan rúgna, és ezt nehezen képzelem el a babócáról.
2008. jún. 6. 13:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, 18-19 hetes vagyok, ha ez számít, szóval, tudom, hogy még nem rendszeresek a mozgásészlelések.
2008. jún. 6. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig az a babócád.Nekem is vannak ilyen pillanatok.Én a kölökömél szoktam ilyeneket érezni, meg néha bal oldalt lent.

20 hetes pocakos

Boldog babavárást

2008. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, ez már biztos a babád!!! :-)

Gratulálok! 27 hetes kismama

2008. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy a babád.:-)

Én is így éreztem.

Olyan mintha hírtelen valaki megbökne az újjával aztán semmi.Majd pár óra múlva valami hasonló.

Gratulálok!

2008. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő lesz az a kis pocaklakó :D olyan mint amikor a lábadban is rángana az ideg elösször én sem tudtam hova tenni de aztán gondoltam tutti ő lehet üdv 29 hetes kismami boldog babavárást
2008. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!