Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik! Ha faros a...

36 hetes kismamik! Ha faros a babám igyam a málnalevél teát? Ti isszátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mire lenne jó a tea? A baba attól nem fordul meg...(Egyébként ártani nem árt, csak nem is használ)
2009. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is faros. Tegnap beszéltem a szülésznőmmel a szülést segítő homeopátiás szer szedéséről (a málnalevél tea is valami hasonl célt szolgál, ha jól tudom). Azt mondta, hogy amíg nem fordul meg, felesleges szedni, mert valószínűleg császár lesz. (Ha esetleg megfordul, kezdjem el szedni.)

2009. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna a kérdést! Szintén 36 hetes vagyok, és faros a babám. Én elkezdtem inni, mert ha netán befordulna, akkor fel legyen készülve a szervezetem, ha meg nem fordul meg, akkor sem árt semmit ha iszom, és nem sajnálom azt a pár száz forintot. Én így gondolom, mert bár kevés az esély hogy megfordul, de nem lehetetlen.

Szerintem nyugodtan ihatod.

Sok boldogságot így a vége fele, és majd jó babázást! :)

2009. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ittam a málnalevél teát a 36. héttől, és a homeos bogyókat is szedtem a 37.-től.

Nem ártott semmit, igaz hogy nem is használt.

2009. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: császár lett a vége, mert faros maradt a drága.
2009. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na én is ugyanigy vagyok...én elkezdtem inni, bár már nem bízok benne hogy megfordul.

Bár rám most rámijesztett a szülésznőm hogy ha olyan gyors szülésem lesz mint az első volt akkor nem biztos hogy még méhszáj lazító teával rá kéne segítenem, mert akkor már félig megszületik szinte a baba mire beérünk a szülőszobára (nekünk elég messze van a kórház) és akkor meg már nehéz visszacsinálni a dolgokat és meg kell próbálni megszülni.

Ezt csak azért írom ha esetleg még vkinek szintén nem első baba, vagy ha UH alapján biztosra mondták a császárt.

Merthogy a farfekvésnek is van vagy 3-4 változata amiből 2-t kapásból nem is ajánlanak megpróbálni se megszülni, hanem egyből császár.

2009. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!