Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétpetéjű ikrek vagy bevérzés?

Szaszuss kérdése:

Kétpetéjű ikrek vagy bevérzés?

Figyelt kérdés
Ma voltam 5 hetes és 3 napos terhes, a petezsákom már 12 mm-es benne szikhólyag, de ma az orvos látott valamit a másik alatt ami 18 mm-es. Azt mondta, hogy vagy bevérzés (haematoma) vagy lehet, hogy ikrek. Nagyon megvizsgált, hogy biztosra menjen, de majd jövőhéten kiderül, addigra már embriónak is kell lennie. Valaki tapasztalt már hasonlót?

2013. febr. 20. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 5 hetesen még semmi sem látszott 6+5 hetesen látszódott két élő embrió. sajnos ez türelem játék ki kell várni hogy elteljen az 1 hét
2013. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyi minden lehet, még 1 baba, beverzés, mióma, ciszta.


Majd kiderül 2 hét múlva, ott marad-e, nő-e, vagy eltűnik, lesz-e szívhangja ha baba.

2013. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy tegnap véreztem kicsit, de az el is múlt és már csak barna egy kicsit.
2013. febr. 20. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor én bevérzésre tippelek, de 1 hét múlva kiderül.
2013. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Golan Trevize ***** válasza:
Lehet még az is, hogy ikerterhességnek indult, de az egyik elment.
2013. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örülnénk ha ikerterhesség lenne, de a lényeg az, hogy ha egy is van az egészséges legyen.
2013. febr. 20. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi újság?

Kiderült már, hogy mi volt az a 18mmes valami?

2013. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!