Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm valószínűleg...

A barátnőm valószínűleg állapotos, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Már majd' két hete késik neki. Sok kérdést és választ átolvastam már itt is, más oldalakon is, hogy mi a teendő, ha állapotos lesz az ember. Mi is gyengék voltunk és engedtünk a kísértésnek, és olyan dolgokat csináltunk, amiből baba lehet (pedig nem feküdtünk le egymással). Én már nagyon örülnék egy babának, de még nem vagyunk házasok és a szüleink véleményétől is félek. Főleg az anyósékétól. Elvetetni nem akarok, keresztény nevelést kaptunk mindketten (igen, tudom, szégyelljük is magunkat). A falu tuti a szájára fog venni minket. Ja és a barátnőm félek el akarná vetetni. Milyen megoldást, tanácsot tudtok?

2013. febr. 21. 10:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mi olyat csináltatok, amiből baba lehet, de nem feküdtetek le egymással?
2013. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ő egyetemre jár, én már dolgozok, bár nem sok pénzért és most fogom befejezni a főiskolát, de a családjainknak lenne pénze segíteni. [24F, 19L]
2013. febr. 21. 10:43
 3/25 A kérdező kommentje:
Pettingeltünk és a közösülés első lépéseit megtettük. Behelyeztem a péniszem, de nem teljesen, bár tudom, ilyenkor is lehetnek a cseppekben hímivarsejtek.
2013. febr. 21. 10:46
 4/25 anonim ***** válasza:
Első lépésként csinálni kell egy terhességi tesztet. Ha pozitív, akkor tetszik, nem tetszik,l le kell ülni a szülőkkel beszélni. Amennyiben keresztények, ellenezni fogják az abortuszt. Ám arra nem kötelezhetik az anyát, hogy megszülje, se arra, hogy elvetesse.
2013. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha nem akarjátok, akkor adjátok örökbe. Más véleményével pedig nem kell foglalkozni, mert felnőttek vagytok és a ti dolgotok!

Én 17 évesen szültem meg a kislányom, 4 évvel ezelőtt.

2013. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Csinált már tesztet a lány? Ha nem, első dolga legyen.
2013. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján jóval fiatalabbnak gondoltalak. Ebben az esetben terhességi teszt és utána összedugjátok a buksitokat, hogy mi legyen.
2013. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Még nem csinált tesztet. Mondtam neki, azt mondta még várna pár napot. Mondjuk mindig is rendszertelen volt a menstruációja, de már 41 napja kb, hogy az előzője volt. Azt mondta, volt már olyan, hogy 40 napig nem jött meg, de most már ő is aggódik.
2013. febr. 21. 10:49
 9/25 A kérdező kommentje:
Jó, na majd visszatérek ide később, ha megcsinálta a tesztet, addig várok a további kérdések megválaszolásával. Amúgy már lassan 5 éve járunk és idén terveztem eljegyezni. Na, még visszatérek később az eredménnyel!
2013. febr. 21. 10:52
 10/25 anonim ***** válasza:
Ne szórakozzatok, minek várni, ha terhes, a teszt már tuti kimutatná. Legalább tudnátok. A megoldás pedig? Ha keresztény vagy, akkor úgyis tudod.
2013. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!