Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vetélés lehet? 7 hetes...

Ez vetélés lehet? 7 hetes terhes vagyok, másfél hete elkezdtem vérezni egy kicsit, voltam, kórházba, ott azt mondták, megvan a baba, de valószínűleg vetélés lesz. Hazaengedtek, mert már csak egy kicsit véreztem.

Figyelt kérdés
Utána levő nap ismét eléggé elkezdődött, olyan volt, mint a menstruáció. Kb 7 napig tartott, most csak egy kicsi van, de már nem fáj semmim, úgy fájt előtte, mint ha menstruáltam volna. Ez vetélés lehetett? Volt valakinek már ilyen?
2013. febr. 20. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom visszahívtak kontrollra nem? 1 hétig véreztél, közben nem is látott orvos?
2013. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mivel engedtek haza? nem azzal, hogy menj vissza, ha megint véreznél? a 7 nap vérzés alatt nem voltál orvosnál??
2013. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hú,nem akarlak elkeseríteni,de valószínű vetélés volt.
2013. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de sztem elment a baba..jo esetbe nem kell müteni mert magátol kitisztult azért nem ártana ha egy orvos most is látna..
2013. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is vetélés volt sajnos de én a helyedben még ma orvoshoz mennék mert sajnos ez nem játék és ha maradt még odabenn valami gyulladást okozhat és később meddőséget is.
2013. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy meg gondolom érdekel, hogy meg van-e esetleg a baba vagy mi történt és ezt csak doki tudja neked megmondani.
2013. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták nekem a kórházba, hogy amíg nagyon nem dől belőlem a vér, addig nem tudnak mit csinálni.
2013. febr. 20. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elment a baba. De miért nem mentél dokihoz? Gondolom, akkor neked teljesen mindegy, hogy lesz-e baba vagy sem... Menj vissza a dokihoz és nézesd meg magad, hogy nem maradt-e valami vissza, nem kell-e kitisztítani a méhedet!
2013. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak egy picit véreztem és az orvosom egyből bent is tartott, és megszakította a terhességet, mert látta, hogy elkezdődött a vetélés. 6 héten már mondta, hogy nem lesz jó terhesség, készüljek vetélésre, a vetélés a 9. héten történt.

Menj el orvoshoz, mert lehet nem tisztult ki teljesen, abból még komolyabb baj is lehet, főleg, ha ennyi ideig vérzel!

2013. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ijesztgetni!

Én 2 gyerek után tavaly március körül teherbe estem gyógyszer mellett. El akartuk vetetni, voltam vele Uh-n, vert a kicsi szíve. Nem volt szívem gyilkolni. Azt amikor megbeszéltük, hogy megtartjuk, akkor el kezdtem vérezni, de én ömlöttem.Ekkor voltam 9 hetes terhes. 1 hét kórház után hazaengedtek, (még mindig véreztem,)mondván, nem tudnak mit csinálni velem. Ha fáj, akkor menjek vissza. Nem fájt, amúgy semmikor. Ágynyugalom, magnézium szedése. Szóval úgy 15 hetes terhesen elmúlt.

Most bent fekszik a kiságyába, egészségesen a ma 2 hónapos kisfiam. a 3. fiam :D

2013. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!