Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöm a 39. hetet. Az...

Ma töltöm a 39. hetet. Az utóbbi napokban egyre jobban érzem magam, nem dagadok annyira, a szeméremcsontom is kevésbbé fáj, mint eddig. Ez azt jelentheti, hogy még esze ágában sincs kibújni a babának?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.Á nem,sőt szerintem hamarosan baba lesz.én is nagyon jol éreztem magam a szülés elötti napokban,semmim se fájt,igaz a lábam be volt dagadva,de sem derékfájás,se joslók nem voltak.mindenki azt mondta,hogy van még időm,mert ilyen jol érzem magam hát nem volt,1 nap alatt megváltozott a helyzet.jöttek a joslófájások,a derékfájások stb.aztán hírtelen az is elmúlt.majd pár óra múlva minden egyszerre,felerősődve ujra jelentkezett,és 4 óra múlva a babám tartottam a kezemben.
2009. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az időjárástól érezzük jobban magunkat, én még levegőt is könnyebben veszek. Többet tudok jönni-menni, nem ver le állandóan a víz. Kicsit talán többet járok pisilni, de ez ilyenkor már normális. Lehet, hogy egy-két óra alatt megfordul majd minden, aztán mehetünk szülni!! Én már várom egy kicsit!

Könnyű szülést neked is!!

38+4 hetes kismami

2009. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én már nagyon türelmetlen vagyok és egyre többet aggódok, hogy egészségesen kibújjon a pici. És hogy semmi jele egyelőre, ez elég feszültté tesz:(

Köszi, hogy írtatok.

2009. szept. 9. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szülés előtt egy pár nap, mikor hirtelen nagyon energikus lettem, egy csomó kellemetlenségem elmúlt, olyan szuperül éreztem magamat, hogy még az ablakokat is mind lepucoltam - másnap este mentem szülni :D
2009. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!