Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő héten megyek 32 hetes...

Jövő héten megyek 32 hetes uh-ra. Kinél hogy zajlott? Miket néztek? Meg tudják ilyenkor már saccolni a baba súlyát ás születési súlyát? . Köszönöm előre is. Rémtörténetekre nem vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 10:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy 23 hét 4 naposan votlunk 4d-n ott volt 635 gramm a kisfiam.Szerintetek most mekkora lehet majd a 32 hetesen?
2013. febr. 22. 10:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy zajlott ez az ultrahang is, mint a többi,megmérték a szokásos dolgokat (fejkörfogat stb), méhlepény állapotát, elhelyezkedését. Az én dokim sosem saccolgatott súlyt, mindig csak annyit mondott, hogy nem lesz kicsi baba. Igaza lett, 3900 grammal és 55 cm-el született meg a fiam. Én kétszer voltam 4D-n, először 22 hetesen, akkor 500 grammnak becsülték, aztán 30 hetesen, akkor pedig 1500 grammnak.
2013. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A súlyát nem megsaccolják az orvosok, hanem a mért adatok (fejkörfogat, combcsont, haskörfogat) alapján kiírja a gép. Ahhoz képest lehet +- 5%-os eltérés, de az belefér.
2013. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként tegyük hozzá, nem is sok értelme van ennek a súlybecslésnek, mert sok esetben akár 1 kg-ot is tévednek ezek a "számítások". 1. vagyok
2013. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ugyanúgy mint a többi. A doki megvizsgálta a méhszáj állapotát, aztán hasi ultrahanggal megnézte a babát, megmérte. A súly a fejkörfogat, haskörfogat és combcsonthosszból kalkulálja a gép, ez mindig az aktuális súly és nem a születéskori súly, azt nem lehet megsaccolni mert ki tudja hogy hányadik hétre fogsz szülni, a 36-tól a 41-ig bármi normálisnak számít. Egyébként is csak sacc ez a mérés, ahogy írták előttem, simán tévedhet. Nekem pénteken saccolt a gép 37 hetesen 2700 grammot és kedden szültem 3080 grammos babát, hát kizárt hogy ennyit hízott 4 nap alatt.
2013. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!