Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok jövő...

35 hetes terhes vagyok jövő héten kell mennem Nst vizsgálatra. De nagyon aggódom mert nem nagyon mozog a baba. Szinte az egész terhességem alatt keveset mozgott. Mi lehet a baj? Az időjárás? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy mozog, valószínüleg csak lusta egy kicsit. De ha ennyire izgulsz akkor menj be és kérj egy uh-át.
2013. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lusta, a tesom is ilyen volt. Jó,ha napi 1x megmozdult. Most 29 éves a tesóm, egész életében nyugis ember volt. Nehezen lehet felloni :)
2013. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne felj ott majd megmozgatjak:-)Pont ma voltam jol megbirizgaltak 3-4* akkor mindig rugott egyet.Nem kell folyamatosan mozognia kozben.Nekem is keveset mozog altalaban estenkent egy orat.Azert erzem nap kozben de inkabb csak,hogy picit helyezkedik.Pedig ma is direkt ettem csokit es lepcson mentem fel az otodikre de nem akart mozogni a vizsgalat alatt.
2013. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam is amíg a pocakban volt nagyon keveset mozgott. Volt, hogy többször meg is ijedtünk és már orvoshoz készültünk mire bejelentkezett.

Megszületése óta is nagyon nyugodt baba.

Majd ott azért megpiszkálják, hogy mocorogjon.

2013. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! :) Vigyél csokit, és majd amikor rákötnek a gépre, szép lassan szopogasd el. Az jót tesz, beindul a baba. Mivel azt nézik, hogy a baba pulzusa gyorsabb lesz-e h mozog, mozognia mindenképpen kell. Nekem volt, hogy a 20 p vizsgálat alatt 10 p-ig meg se mozdult. Akkor kaptam a csokit. Ennek a 10 p-es mozdulatlanságnak ellenére teljesen maximális pontot kaptam a vizsgálaton. SZóval nem az a lényeg, h végig mozogjon. Egyébként front hatására előfordul, h kevesebbet mozog.
2013. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!