Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma meg tegnap olyan keveset...

Ma meg tegnap olyan keveset mozgott a babám, élénkebb szokott lenni. Annyira tudok aggódni! 33 hetes vagyok. Nálatok van ilyen korszak a babánál? De lehetséges az időjárás miatt is? Úgy tudom rájuk is hatással van a front.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is a 33. héten, én is annyira megijedtem, de szerintem csak a front zavart be nála. Egy- két nap múlva már ugyanolyan izgága volt.

Üdv:36 hetes

2009. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ma voltam nst-n,és 2 órába telt,mire felkelt!

36 hetes!

2009. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még csak 26 hetes vagyok de ma egész délelőtt lapított a drágám...eddig ilyet nem csinált,komolyan kezdtem aggódni mikor rákezdett,azóta is nyomja:D sztem ez a hidegfront... boldog babavárást mindenkinek:D
2009. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, én olyankor egy kicsit megrázom a pocakom és akkor egy kicsit mozgolódik.A rázás nem árt neki, NST-n is ezt szokták csinálni ha belustul akkor megrázzák a pocakom és akkor mozog egy kicsit.Igaz mostanában már nincs ilyen probléma nálam úgy látszik vissza jött az aktív időszaka a babának:))

Üdv 38 hetes km

2009. febr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!