Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalta valaki, hogy...

Tapasztalta valaki, hogy terhesség során sötétebb pihés szőrök jöttem a pocakjára? Ez elmúlik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én tapasztaltam, ráadásul legtöbbször a hasam alján, amit alig látok, és nehezen értem el, hogy kihúzgáljam. Miután megszültem, egyre ritkább, remélem, egyszer teljesen elmúlik!
2009. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem szültem, de anyám mesélte nekem, hogy tiszta fekete szőrös lett a hasa amikor terhes volt, de amikor megszült, akkor szép lassan kihullott az összes! Szóval ne aggódj.


22L

2009. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én épp tegnap panaszkodtam a férjemnek, hogy egyre erősebbek és sötétebbek a pihéim a hasamon :(

Máshol meg épp, hogy elmúlni látszanak, alig kell szednem a szemöldököm pl :)

Remélem nem lesz rosszabb, szép pocit szeretnék nem szőröset!

18 heteske

2009. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen én is tapasztalom sajna.Sőt nekem még a melleim között és a melleimen is sötétebbek és a hajam is gyorsabban nő(habár ezt az egyet nem bánom).nekem mindenki azt mondta h biztos h fiú lesz a baba mert olyankor szoktaK szörösödni az kismamák.még nem tudjuk a nemét:k
2009. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, akkor nem vagyok egyedül és remélhetőleg elmúlik...Mit meg nem élnek a nők terhesség alatt?:)Én is szép szőr nélküli pocit szeretnék,de ezzel nem is nagyon lehet mit tenni:((...
2009. szept. 9. 14:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszú szőke pihéim voltak.A védőnő röhögött rajtam,mikor mondtam neki,hogy a méreteim és a szőrösödés miatt sztem olyan leszek a szülésig,mint 1 mangalica koca:)
2009. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez aranyos:)), a szőke még mindig jobb mint a barna:(
2009. szept. 9. 15:17
 8/13 anonim ***** válasza:
De ne aggódj,szülés után pár hét és ki is hullanak,sajna a szülés alatt fejen maradt dús haj is így jár majd;)
2009. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem nem hullott ki,1szer legyantáztam azota nem nött vissza.fiam lett:)
2009. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon pihésedik a hasam,középen meg közepes barna szőrök nőttek. Mindig panaszködöm, a férjem meg csak nevet rajtam.De a hasamon nem bántom a szőröket. Olyan vékony kezd lenni ott a bőr, hogy sajnálom húzgálni, a többi módszertől meg erősödik.

Egyébként eddig 2-3 naponta borotválkoztam (lábam, hónaljam stb.), a terhesség alatt viszont már naponta 2 is kevés lett volna. Áttértem ahol tudtam az epilátorra.


Egyébként a sok szőrösödéstől én is azt gondoltam, hogy fiú lesz, de nem! A doki már majdnem 98%-ra mondta (nem mer 100-at),hogy kislány.

2009. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!