Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem mindig magas a pulzusom,...

Tinuss94 kérdése:

Nekem mindig magas a pulzusom,29 hetes terhes vagyok. Most páran azzal ilyesztgetnek, hogy mivel magas a pulzusom tuti császárral fogok szülni. Valaki volt már ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
110-130 között van a pulzus számom, de a vérnyomásom tökéletes..Még csak majd most küldenek el belgyógyászatra eddig nem jutott eszükbe.De mondjuk pont most válok és gyakori stressznek vagyok kitéve.Az első gyerekemet simán, teljesen természetesen, vágás nélkül szültem meg.Akkor most császsár lesz? Nincs elég bajom még ezzel is idegesítenek. :S Egyébként is tű iszonyom van, nagyon félek a tűktől.

2013. febr. 24. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég magas, főleg, ha folyamatosan ennyi. Nem vagyok ugyan orvos, de ez szerintem nem indokol automatikusan császárt. Nekem is 100 körül volt terhesség alatt a pulzusom folyamatosan, a vérnyomásom pedig normális volt. Eleve a terhesség alatt megnő a pulzus, mert a szívnek több vért kell pumpálnia. A tiéd tényleg magasabb egy kicsit, amit nem árt, ha megnéznek, de ez nem automatice császárt jelent. Szerintem. Boldog babavárást!
2013. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a vérnyomásom magas, amire szedek gyógyszereket, viszont ezek a gyógyszerek megemelik a pulzusomat, de erre is van megoldás: egy újabb gyógyszer. Én Isoptin-t kaptam a magas pulzusomra. Nekem a vérnyomásom miatt lesz császárom, mert az előző terhességemnél toxémiás lettem (sürgősségi császár volt) és most ezt megelőzvén döntött programozott császár mellett az orvosom. Neked nem biztos, hogy ez lesz a sorsot, de jó lenne ha mielőbb kapnál valami béta-blokkolót a pulzusodra, és ha van rá módod, mérd naponta a vérnyomásod!

Sajnálom, hogy ennyi problémád van a terhesség alatt! Kitartás! :)

2013. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 105-120 között van (és volt) a pulzusom, ez nem indokolta magában a császárt. Az lett a vége, de nem a pulzusom miatt.
2013. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindannyiótoknak, valahogy jó hallani másoktól ezt, nem csak a buta kitalációkat. :):)
2013. febr. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!