Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban érezhettem? Vagy nagy...

Valóban érezhettem? Vagy nagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban korán ébredtem, és próbáltam visszaaludni. Forgolódtam picit, ahogy ilyenkor az ember szokott és mikor hanyatt feküdtem rátettem a kezem a hasamra. És olyan volt egy pillanatra, mintha a buksijához értem volna hozzá. Tényleg csak egy pillanat volt, mert után mintha gyorsan visszahúzódott volna. Én is megdöbbentem, de akkor alrébb tettem a kezem, mert kerestem, hátha érzem még és pár centivel arrébb meg mintha a mutatóujjamba bökött volna valami egy picike ponton.


Csak beképzeltem? Vagy valóság lehet? Még csak 17 hetes vagyok, pontosabban leszek holnaptól, még a mozgását sem éreztem, de ez olyan valóságosnak tűnt. És tuti ébren voltam. Más is érzett így?


2013. febr. 24. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség, érezhetted. Én 14 hetesen éreztem a lányomat és az ikreket is, 18 hetesen már apa is érezte a kezével. Doki is mondta, nagyon vékony a hasfalam, így lehet.

Főleg az ikreknél, 16-17 hetesen már kívülről is látszott hogy hullámzik a hasam mikor hanyatt feküdtem.

Most úgy irigyellek! :-) Nagyon szerettem...

2013. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, érezhetted! (Bár lehet, hogy a popsija volt, az is hasonló érzés...) Mostmár a mozgását is hamarosan érezni fogod!
2013. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De jo neked!:) En a heten ereztem (14 hetesen) hogy egyszer mintha valami megbokte volna a kezemet mikor megfogtam a hasamat..:D En se hittem el,hogy o lehet,de talan..:)
2013. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jo! Szuper! Koszi a valaszokat! :)
2013. febr. 24. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!