Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes-e venni mellszívót?...

Érdemes-e venni mellszívót? Mikor szokták használni? Sima vagy elektromos mellszívót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elektromost nem próbáltam, összehasonlítási alapom nincs. Avent Isis (asszem, ez a neve) mellszívóm van, nagyon szuper! Akkor használom, ha fogytán a tej (mutter féle fejés), illetve, ha marad tejcsi a ciciben.:)

2009. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem boldogultam a kézivel, megőszültem, mire pár cseppet kicsikartam, de az elektromossal elég jól ment. Egyénfüggő, kinek mikor kell és mennyit használja, én jobban tettem volna, ha már a kórházba is viszem, már ott kellett volna fejnem, akkor nem durrant volna be a mellem annyira...nade előre nem tudni. Ha lehet kérj kölcsön, majd a kórházban vagy utánna leteszteled melyik jön be. Aztán vagy kölcsönzöl, vagy veszel, ha szükséged lesz rá.
2009. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A sima kézivel, azzal a pumpással én sem boldogultam...:) Olyat nem érdemes venni. Szerintem.
2009. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a sima húzogatós-pumpás legegyszerűbbel én sem boldogultam, aztán kipróbáltam az avent kézi-jét, és sokkal jobb. gondoltam, akkor az elektromos még jobb lehet... hát nekem nem jött be(avent), a legenyhébb szívófokozaton is szétcincálta a mellbimbómat, úgyhogy maradt az avent kézije. már 10 hónapja használom, meg vagyok vele elégedve. könnyű szétszedni és sterilizálni is.
2009. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7.42-es vagyok, véletlenül elküldtem korábban, csak azt akartam még írni, hogy ha van, akkor a szopi utáni maradék tejet ürítem ki az adott ciciből, illetve reggel már nem szopik a lányom, de még fejek helyette, különben apadni kezdene a tejem és nem lenne elég napközben/este.
2009. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is avent isisem van,imádtam.Én tejleadó voltam 4 hónapig és percek alatt le tudtam fejni a többlet tejcsit!Az elején még bénáztam de pár alkalom és tökéletes volt.

Én a kórházban vettem meg ahol szültem,mert ott két-félét is ki lehetett próbálni,és ez tetszett meg!Érdeklődj a kórházba ahol fogsz szülni,hogy van-e ilyen lehetőség,akkor nem veszel zsákbamacskát!

Használata ahogy előttem írták ha sok a tejcsi,és nagyon feszül a cici,vagy ha marad a mellben tej szopi után!

2009. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, sokat segítetetek.
2009. szept. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!