Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vennétek mellszívót használtan...

Vennétek mellszívót használtan? Melyik fajtát ajánlanátok? Kézit szeretnék, és avent vagy tommee tippe között vacilálok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

ÉN vettem használtat Aventest+2 db cumisüveg van hozzá.Kistrilizáltam géppel!A vaterán vettem 6000 ft-ért.

40 hkm

2010. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs a hibáért(kisterilizáltam)
2010. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz, sterilizáld vagy főzd ki használat előtt. Nekem avent van. Mondjuk nem használom, mert nem fejek, de egyébként jó. A cumisüvegjeit viszont nem szerettem, a nagyobbik gyerekemmel használtam, de csöpögött, és nem nagyon lehetett mondjuk berakni egy táskába. Most tommee üvegem van, százszor jobbnak tűnik, de még nem teszteltük, majd ha nagyobb lesz a picur esetleg.
2010. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratula

Nagyon jó az Avent, de csillagszelep miatt gyakran elromlik

A tommy is jó, de szerintem nincs olyan hatékony,mint az avent.

A legjobb nekem eddig a MaM care, a cumisüvegei is jól zárnak, meg aranyosak.


Szerintem is nyugodtan vedd meg használtan, ha fertőtlenited, az is tökéletes!!!

2010. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nyugodtan vedd használtan, nekem is az volt (medela). Megint babát várok, és megint használtat fogok venni, és megint medelát (az elsőt továbbadtam).

Próbáltam az aventet is, de nekem az nem szívott jól. Tommee tippet csak láttam, de nem használtam soha, arról nincs véleményem.

2010. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!