Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel lehet utazni a kicsivel?

Figyelt kérdés

Nyári kisbabánk lesz és a a család 90km-re lakik tőlünk!

Ti mikor mennétek vele először ilyen hosszú útra?

Persze van autónk, így azzal mennénk!


2013. febr. 25. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi mind a két kisfiunkkal 2 hónapos korától utaztunk rendszeresen anyósomékhoz, ők 70 km-re laknak.

2013. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én megvárnám a 6 hetet. Mivel nyári baba így elöbb kiviheted levegőzni mint 6 hét de az utazással megvárnám.
2013. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2013. febr. 25. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény babát nehogy már 6 hétig be kelljen zárni a lakásba? Az utazással azért kell óvatosan , mert a hordozóba nem lehet a baba eleinte sokat. Nem a levegő miatt hanem a gerince miatt várnék vele 2 hónapot. Én 4 hónaposan utaztam vele először, de akkor már 6 órát. Levegőre meg 5 naposan vittük télen babakocsizni minusz 5 fokban. Meg is haltam volna ha 6 hétig be kell zárnom magunkat. ez már sok helyen nem szokás!!!
2013. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintén 90km-re laknak a szülők. 4 hetes volt, mikor mentünk karácsonyozni. (1ó.20perc, mert mi végig autópályán tudunk menni).Végig aludt. Nem kell tartani az utazástól :)
2013. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 napos volt amikor 300km-t utazott.

Haza:)

38.hétben karácsonyozni voltunk,hazaindulás előtt elfolyt a magzatvizem,így az ország másik végén szültem.

Nem lett semmi baja,pályán többször megállva pihenni 3 óra alatt otthon voltunk.

2013. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónapos kora óta utazunk a fiunkkal. 180 km-re laknak a nagyszülők.
2013. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 gyerekem Pesten született, és 2 illetve 3 nap után hoztuk haza őket Szegedre. 1-2 hetesen is vittük már őket országon belül (1-2 órás útra), és 6 hetesen már volt amelyiket külföldre vittük. Nagyon jól, gond nélkül viselték. Persze fontos a nagyon jó autósülés!
2013. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!