Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis eredménye...

Amniocentézis eredménye mennyi idő van meg?

Figyelt kérdés

Csak akkor hívnak, ha gond van? És az milyen hamar lehetséges? A negatív eredmény postán mikor várható?

Igazából minden érdekel amniocentézissel kapcsolatban!


2013. febr. 25. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetet mondtak. Ha "kedves" vagy az orvossal előbb is megmondják (telefon, sms,vagy te felhívod az orvost ha magadja a telefonszámát). De a kontroll az 4 hét múlva van. Oda mindenkinek vissza kell menni. Lesz egy UH és egy hüvelyi vizsgálat.
2013. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pécsre megyek jövő hétfőn. Ott nem ismerek senkit sajnos. Esetleg meg fogom próbálni, hogy a genetikai tanácsadós nővér hajlandó volna-e információt adni, amint van valami
2013. febr. 25. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Szombathelyen voltam. Csütörtöki napon volt a vizsgálat, azt mondták, három hét múlva lesz eredmény. 2,5 hét múlva, hétfőn, volt időpontom a dokimhoz, mikor bementünk, egyből azzal fogadott, hogy megnyugodhtatunk, jó lett az eredmény. Smsben aznap reggel kapta meg. A papírért következő héten mehettünk.
2013. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 25. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem maganuton vegeztek (nincs Taj kartyam), es itt allitolag vmi specko technologiat hasznalnak az eredmeny kimutatasara, igy 1 hettel kesobbre igertek az eredmenyt. Ez mult pentek lett volna, de sajnos akkorra meg nem volt semmi ertekelheto. Ma tudtam meg, hogy minden rendben. Viszont nekem nem mondtak semmi kotelezo uh-t es huvelyi vizsgalatot 4 hettel kesobbre.
2013. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, es mindenhol 3-4 hetet olvastam az eredmenyre. Pokol lehet kivarni!
2013. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 4.hèten jött a jó hír! A baba teljesen rendben van
2013. márc. 31. 01:29
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én pécsi vagyok, úgyhogy az itteni rendszerről tudok írni. Nekem négy hét alatt levélben jött meg a jó hír. Az orvosom azt mondta, hogy ha baj lenne, akkor egy héten belül szólnának (azt nem tudom, hogy levélben vagy telefonon). Van egy gyorsteszt, és annak az eredménye már nagyon hamar megvan. Úgy tudom, hogy, ha ennek az eredménye pozitív, akkor visszahívnak, és meg kell ismételni az amniot.

A 100%-os eredményre azért kell ilyen sokat várni, mert meg szoktak várni 3 vagy 4 mitózist, hogy biztos legyen az eredmény.

2013. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!