Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasznalhatok kenocsot a...

Hasznalhatok kenocsot a hatamra ha 2 honapos terhes vagyok? Sajnos nagyon faj a hatam, mar terhesseg elott is, gerincserv kezdemenyem van meg ferdules is. Plusz meg gondjat kell viselnem a 2.5 eves lanyomnak, igy pihenni sem tudok.

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
milyen kenőcsöt?Mert izomlazítókat tilos,nekem is hasonló a problémám..
2013. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
LObalzsamra gondoltam kedves valaszolo. Te is hasonlo helyzetben vagy? Mivel tudod magad karban tartani?
2013. febr. 25. 13:57
 3/17 anonim ***** válasza:
igazán semmit sem használhattam terhesen,a doki azt mondta,h úszás,de mivel veszélyeztetett lettem,ettől is eltiltott,könnyű gerinctorna,meg helyes tartás gyakorlása,stb,de ez csak rosszabb lett a terhesség vége felé,nekem már megvan a baba,de még most is szörnyű a hátfájásom,pedig már kenhetem,meg masszírozzák
2013. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem szabad mert vérbőséget okoz. De a tuti ha az orvosodat kérdezed meg.
2013. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lóbalzsamot lehet, én is használok.
2013. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kedves fájós hátú sorstárs,ne kenj magadra semmit,mielőtt dokival beszélnél,nehogy baj legyen,szia
2013. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Kedves 14.04-es valaszolo! Neked milyen problemad van, szinten gerincserved van?

Hogyan veszelted at a terhesseget? fekvessel nem enyhult a fajas? Hatha tudsz (tudtok) nekem segiteni, hogy konnyebben veszeljem at a terhesseget.

2013. febr. 25. 14:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Flector tapaszt próbáltad? Az is jó.
2013. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lóbalzsamot én is használtam, de nem sokat segített.
2013. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


9-es vagyok. Nekem ez az Alpa krém jott be, nálunk lehet ilyet kapni.

2013. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!