Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Épp nyaralunk,8 hetes...

SOS! Épp nyaralunk,8 hetes terhes vagyok és valószínű "ott" előjött a gombám (csak viszket, folyás nincs). Itt nem tudok nőgyógyászhoz menni, a dokimat nem tudom elérni mert szabin van. Canesten hüvelykúpot használhatok?

Figyelt kérdés

Mikor a lányommal voltam terhes (kb 17. hét körül) akkor is ilyen volt és ezt írta akkor fel a dokim. Nem akarom hogy elbúrjánzzon.


Köszönöm a segítséget!


2010. júl. 12. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát őő, nekem is viszketett de csak a nagyajkak széle. Nem gomba volt, hanem tusfürdő:) Ha tudsz vegyél olyan tusfürdőt amibe nincs illatanyag!

Ha meg a hüvelyed viszket akkor használj nyugodtan kúpot.


Jobbulást és jó pihit:) Üdv 26 hetes km

2010. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tudom, hogy azt a terhesség egész ideje alatt lehet használni.Csak helyileg fejti ki a hatását, így semmi hatással nincs a babára.De azért ott is van patika, kérdezd meg a gyógyszerészt .Ő tudni fogja.Szerintem lehet, de azért jobb, ha egy szakember mondja.
2010. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]


itt az oldal közepe felé ugyanezt kérdezte egy kismama, orvos válaszolt rá.

2010. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi ezt hülyén fogalmaztam meg. Szóval olyan tusfürdőt ami érzékeny bőrre jó! Nekem az segitett!
2010. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Canestern helyett inkább a Pevaryl G hüvelykúpot ajánlom, sokkal hatásosabb, és könnyebb a felhelyezése.Sajna a terhességem alatt nekem is többször volt ilyen problémám én mindig ezt használtam az orvosom javaslatára.Vény nélkül kapható, 3 darab, és valóban csodákra képes.

Jó nyaralást, mielőbbi gyógyulást, és persze Boldog Babavárást!

38 hetes km.

2010. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig Gyno-pevaryl-t kaptam a terhességem alatt(kb ua. mint a pevaryl g, csak ez receptre kapható).


Canestent is használhatzs, de csak aplikátor NÉLKÜL!!!

2010. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De kedvesek vagytok! Köszönöm a válaszokat! Mindenképp megkérdezem majd a patikust mit ajánl. Én csak ezt ismerem.


Köszönöm még egyszer!

2010. júl. 12. 16:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Én canestent használtam terhesség előtt, ha ilyen gond volt, és terhesség alatt is ajánlják. Gyorsan hat, a babának nem lesz baja. Ha folyás is lesz, mindenképpen, de nekem az kicsit később szokott jelentkezni, mint a viszketés, úgyhogy lehet hogy gomba.
2010. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is így jártam a terhességem elején. Nekem a rózsaolajat ajánlották. Fülpiszkát mártottam bele, és bekentem a viszkető részt. Kb. 1 percig csípett mint a bajkarika, de aztán elmúlt. A gomba is eltűnt pár kezelés után.
2010. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Canesten combit terhesség alatt is lehet használni..csak annyi a különbség, hogy kézzel kell felrakni, de gondolom ezt magadtól is tudod, ha használtál már ilyet..nyuodtan vehetsz olyat..az a tuti:D
2010. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!