Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés
szombaton teszteltem pozitivot de a doki csak március 27.-én akar fogadni. az nekem nagyon soknak tünik,de nem tudom mit mondjak neki. munkahelyre is jó lenne egy papir ami a terhességet igazolja
2013. febr. 25. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy igazolná neked előbb a terhességet a doki, ha még nem toltotted be a 10-12 hetet. vagyis nekem addig nem adtak addig igazolást sajnos.
2013. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy másik dokit, aki előbb tud fogadni. Nekem pl olyan munkahelyem van, ahol fizikai munkát kell végezni, máshová nem is tudtak volna áttenni, könnyíteni sem, úgyhogy nekem mindenképp kellett a papír a táppénzhez. Nem várhattam hetekig, mert az első terhességem emiatt fejeződött be a 6. héten. Ha nem is ilyen a munkád, akkor is fontos, hogy hamar tudjanak róla! Mindenképp keress egy másik orvost, aki megvizsgál!
2013. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha szombaton teszteltél pozit, akkor kb 3 hetes voltál, de legyen 4 hét. márc.27-ig kb 4 hét van még, az össz. 8 hét. tök normális idő. akkor már kell legyen Szívhang, s ha isten ne adj nincs, ekkor lehet legkorábban elkezdeni az ab. ot. munkahelyed miatt pedig ha nem vagy veszélyeztetett, akkor még bőven ráér az igazolás, amit egyébként nálunk a körzeti állított ki az első nőgyógyászati lelet alapján.
2013. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!