Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak az orvosnak, hogy...

Mit mondjak az orvosnak, hogy missed ab utáni terhességnél kapjak gyógyszert?

Figyelt kérdés
Missed ab után 4 hónappal újra babát várok. 4 hetesen voltam orvosnál, de még csak petezsákot látott. Azt mondta, nem kell gyógyszert szednem. Én nagyon megnyugodnék tőle. Szerintetek mit mondjak, hogy biztosan írjon, és ne történjen meg velem újra az a szörnyűség?
2012. nov. 25. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

nem értek hozzá... szerencsére nekem nem volt ilyen.

de ha már volt egy vetélésed nem adják automatikusan? amennyire én tudom, ez így szokott lenni.

tudja a doki, hogy volt egy missed ab-d?

2012. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mond azt, hogy barnázgatsz és akkor felírja az Utrogestant. Én nem barnáztam meg semmi csak alapból alacsony volt a progeszteron szintem és biztos ami biztos alapon írta fel a doki.

21hkm

2012. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nekem is volt missed.ab-m,3 hónappal később babás lettem.Nem kaptam semmit,csak Elevitet+folsavat szedtem,nem volt semmi gond a terhességemmel.41.hétre született a lányom.Most lesz decemberben 6 éves.Tavaly ismét pozitív lett a tesztem áprilisban,sajnos májusban spontán elvetéltem.Rá 2 hónapra megint babát vártam,ekkor sem kaptam semmilyen gyógyszert,nem volt semmi gond.Márciusban született meg a pici lányunk.Ha az orvos úgy látja,nincsen semmi gyanús jel,és nem adott gyógyszert,akkor nem is kell.Én fölöslegesen nem tömném hormonnal a szervezetem.Persze ha vérzenél,akkor szükséges lehet.Sajnos missed gyakran előfordulhat,nem igen lehet megakadályozni,de az nem azt jelenti,hogy másodszorra is megtörténik veled.Ne idegeskedj,mert azzal sokat ártasz.Szedj vitaminokat,pihenj minél többet,és majd írd meg,hogyan alakultak a dolgok!!Szorítok neked!!!Üdv:2 kislány anyukája
2012. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen a megnyugtató válaszodat. A munkám miatt az orvos táppénzre vett, így a pihenés adott, csak ne lennének negatív gondolataim!
2012. nov. 26. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!