Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamak! Megirnatok...

Kedves kismamak! Megirnatok nekem, hogy mikor kezdett el latvanyosan novekedni a pocakotok? Es hany hetesen ereztetek eloszor mozogni a picit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia!

en most vagyok 19+3 hetes, legeloszor a babat 16 hetesen ereztem, de utana csendben volt egy hetig...majd 17 hetes kortol mindennap, legalabb egyszer minden napszakban.

A pocakomrol hat annyit, hogy nekem meg ma is mondtak hogy "hol rejtegeted azt a babat?" meg ma jott egy uj kollega, mondtam neki hogy terhes vagyok, majd kozolte hogy eloszor azt hitte csak viccelek azzal hogy 5 honapos vagyok....szoval nekem nincs tul nagy hasam meg..:(

2013. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem először, majd utána már minden nap. Akkor még alig volt hasam. Csak a 18. hét után kezdett el látványosan nőni. De ha kabátban vagyok, ami hozzáteszem pont összegombolható még, sokan megkérdezik, hogy hol a hasam. Most a 27. hétben vagyok, de már olyan nagy, hogy el sem hiszem, hogy hirtelen mennyit nőtt 8-9hét alatt :-)
2013. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

Aki tud tenne fel kepet is a pocijarol??? :)

2013. febr. 25. 17:54
 4/11 anonim ***** válasza:
12. het ota erzem. 18 hetesen kezdett kicsit noni, de a latvanyos novekedes meg varat magara, meg mindig azt mondjak, akiknek elmondom, hogyterhes vagyok, hogy meg nem mondtak volna. Pedig mar 20 hetes vagyok.
2013. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen éreztem először,hogy mozog a pici,azóta viszonylag mozgékony,de az időjárás változást megérzi!Most vagyok 24 hetes de még nekem sincs nagy pocim,bár nagyon szépen kerekedik,de kabátba nekem sem feltünő!
2013. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

12 hetes korától éreztem a pocimnál ilyen buborék szerű érzést a pocakomba én úgy gondolom, hogy ez már ő volt.

Viszont most vagyok 16 hetes és egyértelműen éreztem tegnap már hogy ő mozgott tutira ő volt.

A pocim nő. Ha nincs kabát rajtam akkor bizony lehet látni a változást jövőhéten kapom vissza a gépemet akkor töltök fel képet a pocimról. :)

Te Kérdező mennyi idős vagy érzed a babád?

2013. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. :)

Kedves utolso varom majd a kepet. :)

Meg csak 8 hetes leszek de mar alig varom, hogy erezzem a kicsikemet! :)

2013. febr. 25. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét kérdésedre a válasz: 18 hetesen. :)
2013. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En 17 hetes vagyok, mar novekszik, bar szerintem pont az az allapot, amikor ha vmi idegen ram nez eloszor inkabb azt gondolja, de hulyen hizott meg szegeny. Viszont meg egyaltalan nem erzek semmit es meg nem is ereztem.
2013. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok 32 hetes. Olyan 5,5 6 hónapos terhességig tudtam "letagadni" hogy csak felszedtem pár kilót. Aztán drasztikusan kezdett nőni. (Pultosként dolgozom, és untam a napi 50 kérdést, sokszor azért nem mondtam meg.) Kb 18 héttől éreztem biztosan, hogy rúgkapál. Most már néha kellemetlen is, olyan hiperaktív néha...

[link]

ez a kép 29 hetesen készült.

2013. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!