Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett el nőni látványo...

Mikor kezdett el nőni látványosan a hastok? Jelenleg 12 hetes vagyok, de ruhában annyira még nem látszik, max. Ha passzos felső van rajtam.

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

16.-17. hetesen már látható volt, mint egy jó kiadós vasárnapi ebéd után :)

33 hkm

2012. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. a 1-17. héttől. 12 hetesen még nem vették észre, de 2-3 hete már rá mernek kérdezni, hogy mi a helyzet :) Azt olvastam, hogy innentől kezdve (20 hetes vagyok most) hetente majdnem 1 centivel lesz nagyobb a haskörfogat. A "veszélyes" részén túl vagy, most kezdődik majd az izgalmasabb időszak, boldog babavárást!
2012. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* 16-17. héttől, természetesen
2012. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a 14-15. héten lengébb felsőben is gratuláltak, annyira egyértelmű volt, hogy babás pocakos vagyok és nem csak felszedtem pár kilót. Mondjuk nekem nagyon korán elkezdett nőni a hasam, 11-12 hetesen már látszódott egyértelműen. Egy ideig sokkal nagyobb volt mint az "átlag", aztán most a 26. hét környékén megállt és nem akar továbbnőni. MOst teljesen normál 30 hetes kismamának nézek ki :)
2012. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 hetesen már észrevették az elsőnél. De igazán csak 17 hetesen kezdett el nőni. Most 12 hetes vagyok és már most nagy a hasam...
2012. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20.hét után látszodott, hogy baba van benne. Addig inkább csak "na, kicsit meghizott"!
2012. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látványosan?

Most 28. hetes vagyok és most mondhatom azt, hogy igen látványosan növekszik.De beleférek még a ruháimba.

2012. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!