Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok most...

Tolnai Renáta kérdése:

8 hetes kismama vagyok most voltam laborba és a CRP-m 19,1 mg/L ez gondot jelent vagy lehet valami baj?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem emlekszem pontosan, mennyi a hatarerteke, de a crp azt jelenti hogy valami gyulladas van a szervezetedben. Ez lehet egy egyeszeru megfazas miatt, vagy egy gyulladt fog, amirol nem tudsz, szoval mihamarabb ki kene deriteni, hol a baj, hogy lehessen kezelni.
2013. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi panaszom nincs de voltam dokinál és azt mondta ez nem veszélyezteti a terhességet hál istennek lehet hogy az ínyem miatt van meg van egy rossz fogam is !
2013. febr. 26. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van rossz fogad, belefér. A crp egyébként c reaktív protein, gyulladások esetén a májsejtek termelik, 9-10 körül jó, de egészen pici gyulladás emelheti 20-25-ig is akár.


Amikor nagy gond van, a CRP 100-200-300 körül van. Ne aggódj.


Egy dolgot kell kizárni, azt, hogy nem húgyúti fertőzésről van-e szó, ennek a tisztázására - ha nem utalna be rá magától az orvos - kérj egy vizeletvizsgálatot.

2013. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az utolsónak volt vízelet vizsgálat is és ott nem volt semmi gond minden normális és jó volt
2013. febr. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!