Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megvagyok ijedve,...

Nagyon megvagyok ijedve, unokaöcsém bárányhimlős lett és 14 hetes terhes vagyok! Lehet gond? Többi lent

Figyelt kérdés

Én voltam bárányhimlős még pici koromban,unokaöcsémnél most jött ki,hogy bárányhimlős elég sok időt töltünk együtt. Félek,hogy árthatott ez a babámnak? Lehet valami rendellenessége,bármi? Úgy tudtam,hogy aki volt bárányhimlős,annak a babája is védve van a pociban. A gyerekorvos mondta,hogy jelezzem a nőgyógyász felé,hogy bárányhimlős lett az unokaöcsém,de nem mondta,hogy miért.Nincs saját nőgyógyászom,nem járok magánhoz!

Légyszi írjatok,hogy lehet valami baj?



2013. febr. 26. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. De ilyenkor jobb kerülni bárányhimlősök társaságát, jobb félni, mint megijedni alapon, mindenképpen szólnék én is nőgyógyásznak, mikor megyek ultrahangra, úgy nézze a babát, nem-e történt ez miatt valami baj. A 18 hetes ultrahangon mindenképp említsd meg.
2013. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már voltál bárányhimlős, nem kell aggódnod! Én az előző terhességem alatt 3 gyerekemet ápoltam (összesen 4 hétig voltak himlősök), de természetesen nem lett gond, mert már én is voltam!
2013. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, h voltál bárányhimlős akkor ne aggódj én hasonló cipőbe voltam csak rózsahimlővel.Szóltam és elküldtek genetikára és laborba.Minden rendbe volt.Említsd meg genetikai tanávsadáson megmondják.
2013. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már voltál bárányhimlős, akkor elvileg védve van a baba is. Az én orvosom azt mondta, hogy egyébként is a 12. hétig van nagy kockázata. Szóval ne aggódj, ez már dupla védelem. :)
2013. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!