Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok (hétvégé...

4 hetes terhes vagyok (hétvégén lett pozitív a tesztem). Néha szurkál a méhembe főleg jobb oldalt, gond lehet belőle?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a dokit kérdezed.
2013. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem gond, sokaknál előfordul. Nálam is volt ilyen. Később elmúlik :-)
2013. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
?
2013. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dokihoz nem megyek még. Nálunk csak annyit csinált, hogy megvizsgált kézzel, uh nem csinált és azt mondta, hogy lehet belole baba. Egy honap után visszarendelt. Addig meg izgultam, hogy mi is van.
2013. febr. 18. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális hogy szurkál..legalább is szerintem..nálam mind a 2 manócskával szurkált..nyúlnak az izmok...Ne aggódj ilyenen!
2013. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtatást. Nekem is a második a pocaklakó, elsonél nem volt ilyen. Szedjek esetleg magnéziumot?
2013. febr. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!