Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áprilisra kiírt kismamák,...

Áprilisra kiírt kismamák, hogy vagytok? Babaszoba kész van már?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a baba fog majd beköltözni a nagyobbhoz (5 éves) de nem az elejétől. Úgy terveztük, hogy az első pár hónapban velünk lesz a baba a hálóban, úgyhogy ilyenformán nincs babaszobánk, és csak a kiságy lesz a hálóban. Ezt még nem állítottuk be, még akkor sem leszünk elkésve, mikor bent leszek a kórházban. A babás dolgok (ruhák, takaró, sterilizáló, mellszívó, stb) már mind tisztán a helyén. 1-2 dolgot kell még megvennünk, de azok csak apróságok.

Én egyébként aránylag jól vagyok, bár jó pár hónapja magas vérnyomással kezelnek, de egyelőre itthon. 34 hetes vagyok egyébként. Idáig türelmes voltam, de most már nagyon várom a végét. Egyre többet járok éjszaka pisilni, bár a 2 keléssel szerintem nem panaszkodhatom, biztos vannak akik többször kelnek éjjel emiatt. Te hogy vagy?

2013. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 32 hetes vagyok, babaszoba nem lesz, de mar mindent megvettem-kimostam-elraktam. Elso baba ugyhogy meg biztos ki fog derulni menet kozben hogy valamit kifelejtettem, de szerintem a kezdo cuccokat eleg jol sikerult osszeraknom.

Szerencses vagyok, mert a 20-as hetek problemai utan most hirtelen semmi gond nincs, az ejszakai 4-5 pisiles pedig lehetne sokkal rosszabb is:D

Kerdezo, te hogy vagy?

2013. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én április 6.-ra vagyok kiírva, de sajnos epepangásom és májgyulladásom van így valószínüleg két hét múlva indítják a szülést. Most álltunk neki a babaszobának gyorsan-gyorsan, most mostam ki a ruhákat is és vasaltam. Elvileg ezeket két hét múlvára terveztem de a probléma közbe szólt.

Hétvégére kész a szoba és mehetnek be a cuccok is. Remélem hogy addig megúszom hogy nem kell kórházba mennem, szeretnék úgy befeküdni hogy minden kész van itthon.

34hkm

2013. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolso! Szoritok nektek!! Minden rendben lesz!
2013. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!