Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2013 Júliusra kiírt kismamák...

2013 Júliusra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 17:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Leszámitva hogy éjszaka már nem tudok aludni jól :). Kedden tudom meg hogy kisfiú vagy kislány a pocaklakom. Te hogy vagy? Július hanyadikára vagy kiìrva? Érzed már a babád?
2013. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Szia érzem a babát és július 16ra vagyok kiírva :) Ha érdekel van egy facebook csoport ahol már 7-en vagyunk júliusi kismamák!

Mikorra vagy kiírva?


[link]

2013. febr. 24. 17:23
 3/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én júli 6-ra vagyok kiírva és ma konkrétan úgy érzem magam, mint egy vénasszony. :D Fáj mindenem. :( Nem minden nap ilyen, de kezdenek sűrűsödni ezek is. PEdig mozgok, sétálok eleget, de hát ezek szerint nem csak ezen múlik.

Nálunk kislány lesz, Lili baba. :)

Ti hogy álltok a fogínyvérzéssel? Engem a fogdoki most akar küldeni vérvételre, mert azt mondja nagyon csúnya. Pedig napi min. 4szer mosok fogat, öblögetek, Gengigélt használok és egyszerűen semmi nem javít rajta. :(

2013. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Én júli 21-re. Akkor csatlakozom hozzátok facebookon. :) Tök jó pont arra gondoltam jó lenne beszélgetni olyan kismamákal akik júlira várják a babát. 1 válaszoló voltam.
2013. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

en juli 19re vagyok kiirva...eddig minden ok, mozgolodik mar egy hete :) jovohet utani szerdan derul ki hogy kisfiu v kislany :)

nekem amugy most mar hanyassal nincs baj, aludni nem nagyon tudok ejjel ezert almos vagyok napkozben :(

2013. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok en juli 26ra vagyok kiirva egesz jol vagyok a nemet meg nem tudjuk es sajna meg mozgolodni sem akarodzik pedig mar masodik baba:( nektek hanyadik?
2013. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Júli 21-ére vagyok kiírva, de előbb meglesz, mert progis császár lesz:) Nekünk kisfiúnk lesz:)


Kértem magam a facebook-os csoporthoz:)


Nekem ma nagyon keveset mocorgott, tegnap viszont szinte egész nap, talán a front:)

2013. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én ugyan aug. 7-re vagyok kiírva, de a dokim azt mondta, júliusi babára számítsak, mert nem fogák engedni, hogy végig hordjam (6. baba, és az előzőekkel is 38. hétre 4-5 centire kinyílt a méhszáj, és ilyenkor már nagy a fertőzés veszély). A még mindig fennálló -szinte állandó- fáradtságot leszámítva jól vagyok. Gratulálok mindenkinek és boldog babavárást!
2013. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok én július 21.-re vagyok kiírva én is elküldetem a kérelmet csatlakoznák a facebookon, nekem kisfiam lesz szerdán megyek ultrahangra annyira izgulok a piciért!

Nincsenek tüneteim nem is voltak eddig szerencsésnek mondhatom magam, állandó édesség és csoki hiányom van, na meg cola hiány!:)

2013. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én júli 27-re vagyok kiirva és szombaton megmutatta a baba hogy mi van a lába között:)Hát..Kuki:)Ugyhogy nagy volt apa öröme:)Az édesség az nállam is de föleg a fagyi:DMa megyek védőnőhöz de utálok oda járni:S
2013. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!