Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy bírjátok a...

Kismamák! Hogy bírjátok a lépcsőzést?

Figyelt kérdés

igaz már a 40. hétbe léptem, de egész terhesség alatt elég rosszul ment.. nem voltam nagyon keményedős, de a lépcsőzéstől rendre bekeményedett a hasam. így 2x is meggondoltam, hogy elindulok e bárhová :)

ti hogy bírjátok?


2013. febr. 26. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Igaz, mi az első emeleten lakunk, de nagyon nem bírom:) Én is keményedek akkor és a combtőmbe is belenyilal a fájdalom.


29hkm.

2013. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pont elég az az egy emelet is :) mi régi építésű házban lakunk, ahol a belmagasság min. 4 méter, és a másodikon, tehát, ha azt nézzük egy normál háznál a 3.-ra kellene fölmásznom így.. mi lesz majd a babakocsival... bele se merek gondolni :D

na de ennyit rólam... tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy Ti hogy bírjátok :)

2013. febr. 26. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb Utálooooom:D és még csak 25 hetesek vagyunk de egyre rosszabb napról napra érzem ,hogy nehezebb:D és ilyenkor arra gondolok te jóó ég mi lesz még késöbb! ( 3 emelet)
2013. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én is egyre nehezebben bírom :/ Mi a másodikon lakunk és most már egyre sűrűbben van az,hogy az első emeletnél annyira megemelkedik a pulzusom,hogy elsápadok és képes lennék össze esni az elsőn,de valahogy felhúzom magam a korláton a másodikra és gyorsan nyitom az ajtót én vagy a párom és már ülök is le,iszom a vizet és legyezem magam.

Hát kb így viselem.És mi lesz még a végére?!


30 hkm

2013. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem babakocsi téren szerencsém van! Van a földszinten egy elég nagy tárolónk szóval nekem majd csak a hordót kell babástól levinnem a 3ról :)
2013. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a negyedikre jártam fel egy nap többször is. Nem keményedtem, de nagyon elfáradtam, alig kaptam levegőt már a másodikon. :)
2013. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még csak 22 hetes vagyok, de már most kiköpöm a tüdőmet, ha egy emeletnél többet kell lépcsőznöm. Pedig fél életemben gyalog jártam a hatodikra. Keményedés még nincs, hála Istennek. Viszont egyszer lecsúszdáztam egy fél emeletet az itthoni lépcsőnkön, na, az nem volt olyan kellemes. Azóta kicsit tartok a lépcsőktől.
2013. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!