Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki füvezet...

Van köztetek olyan aki füvezett terhesség/szoptatás alatt? Kíváncsiságból kérdezem, negatív hozzászólók kerüljenek!

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 00:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Jaaa...hogy csak pozitívat lehet írni??? Elég fura hozzá állás!

Am ha én csinálnék ilyet nem reklámoznám!!!

2013. febr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
1: Gondolom arra céloz, hogy ne essenek neki a válaszolók, hogy milyen felelőtlen, mert nem biztos hogy ő füvezik, csak valamiért kíváncsi.
2013. febr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Nyírtam füvet,de csak az elektromossal,a motoros füstjétől hányingerem volt,meg zajosabb is.Mikor már szopott a baba nem értem rá erre -így a férjem nyírta a füvet. Remélem segítettem:)
2013. febr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Tudom hogy arra céloz,de mégis ezt hogy képzeli? Ki az aki leírja mennyire jó volt neki a fűtől,és mindenki bólogatni fog rá!

Nevetséges!!!

2013. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
kedves egyes, igen pont rád céloztam hogy a magadfajta bunkók kíméljenek a beszólásaikkal. Amùgy ha màr ennyire kivàncsi vagy azèrt kérdeztem mert egyik barátnőm kismama lett ès ő szokott szívni. Az érdekelt lehet e baja a babájának. Mondjuk sztem amióta tudja hogy terhes nem csinálja.
2013. febr. 27. 02:07
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség alatti marihuána-fogyasztás komoly veszélyt jelenhet a magzat szempontjából, és életre szóló károsodásokat okozhat a születendő gyermeknek.


[link]


Ehhez hogy lehet pozitívan hozzászólni?

Írjuk azt, hogy igen, és ez milyen jó?

2013. febr. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
eszednel vagy? :D mar maga a fust biztos jot tesz
2013. febr. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

imerek olyat aki mindenfélét csinált füvet is és egészséges a gyereke

,de ez csak egy példa gondolom 100 másik van amúgy tényleg nem jó :(nagyon nem

2013. febr. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Úristen! Még bele gondolni is rossz...

Ha van is ilyen,nem fogják itt neked,egy ismeretlennek bevallani.

2013. febr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kismamaként is füvezik, akkor csak gratulálni tudok neki. Lehet-e baja a babájának ?! Szerinted ? Á nem, kimondottan jót tesz neki...
2013. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!