Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok, aki...

18 hetes kismama vagyok, aki kis szoptatási problémával küzd. Elolvasod és megpróbálasz tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Lányom most szokik le a ciciről(2.5éves) van nap hogy többször is kéri (1-2alkalommal a cicit) de van hogy 2 napig semmit. néha fáj a cicim amikor megtelik,mit tehetnék hogy ne legyen ez a feszitő érzés, Fejni nem tudok,de leszoktatni sem megy sajnos. S gondolom az előtej is kezd termelődni.(mondjuk a nagynál nem volt)

Eddig az alváshoz kérte főleg a cicit,de most pár napja elalszik egyedül magától a régi pihenőszékében.(most veszünk neki majd saját ágyat,csak még nem találtuk meg az ideálisat.) Belefekszik a pihenőszékébe és mondja hogy alszom,s magára huzza a takarót..



2012. nov. 5. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne leszoktatnod ?:S

Tandemszopi. Szoptatod a kicsit meg a nagyobbat is. Majd egyszer leválasztja magát, emiatt ne izgulj!

2012. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel hogy egyik nap szopizik, majd nem, majd megint, nem tud leállni a tej termelődés!

El kellen határoznod mától nincs cici!

Nem szabad fejni, ha feszül csak picit szabad lefejni, vizes ruhával kell borogatni, és szépen 1-2 hét alatt elapad, csak 1-2-3 napig van a feszülő érzés!

2012. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lánykád már elég nagy, hogy meg lehessen vele beszélni, hogy a cici most már elmegy aludni, és nincs rá szüksége. Minél hamarabb teszed ezt meg, annál könnyebb lesz neked is neki is a későbbiekben. Gondolom nem úgy képzelted el, hogy egyik karodon az újszülött, másikon a nagylány, és készültök a lefekvéshez...

Szóval elég nagy már, hogy megbeszéljétek.

A feszülő érzésről annyit, hogy szerintem fejned kellene mindenképpen, mert be fog gyulladni, és azt mindenképp el kellene kerülni.

Esetleg fordulj személyre szabott tanácsért hozzájuk:

[link]

Sok sikert és eseménytelen gömbölyödést.

2012. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem sem kellene leszokni.Egyébként csak ha megijed valamitől nagyon (vagy rossz álom után) akkor kell a cici.

Egyébként most már napok óta nem kéri elalváshoz sem a cicit.

Próbáltam fejni ma délelött,de nem megy... Nem jött semmi a ciciből.

2012. nov. 5. 14:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki most szokott le 20 hetesen a ciciről teljesen. De még azért néha jön sziv egyet kettőt..
2012. nov. 13. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!