Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, más is tapasztalt...

Kismamák, más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Terhességem előtt alig volt pihés a hasam, a 6. hét óta meg egyre szőrösebb. Mondjátok, hogy ez el fog múlni! Elég cikin néz ki.

2013. febr. 27. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is beszőrösödött mindkét terhességem alatt a hasam. Ez a szülés után elmúlt pikk-pakk. Nincs ezzel semmi gond.
2013. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuuudom. Gàz :-( de azt mondjàk elmúlik. Ès még valami: fiad lesz :)))) persze ez mende monda de nàlam bejött. Kérlek írj ha megtudtadh mit vàrsz!
2013. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem szőrös hasból kislányom lett, most ismét azt mondják kislány lesz. Úgyhogy ez nem jelenti feltétlenül, hogy fiú lesz, ennek ne dőlj be. Nincs köze a baba neméhez.
2013. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ettől függetlenül megírom majd a nemét, ha kiderült:)
2013. febr. 27. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszabbak lettek a piheszőrök a hasamon. Félek, hogy el ne kezdjenek sötétedni, mert az tényleg csúnya. :(

20 hkm

2013. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is kiszőrösödött a hasam, és lányt várok... remélem el fog múlni tényleg :)

40hkm

2013. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyik terhességemnél sem tapasztaltam ilyet, de tudom, hogy normális a fokozott szőrösödés (nem csak a hason, máshol is).
2013. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!