Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek a helyemben...

Ti elmennétek a helyemben erre a terheléses vérvételre?

Figyelt kérdés
Sztk-ba járok dokihoz, de mindig ugyanahhoz. Ma helyettesítették. Kaptam beutalót terheléses cukor vizsgálatra, de nm értem, hogy miért. 31 hetes vagyok és 24 hetesen voltam már, minden rendben volt. Az aszisztens azt mondta, hogy náluk 2 terheléses vérvételt szoktak csinálni, egyet a 18., egyet a 28. héten. Látta az eredményeimet, meg mondtam is neki, hogy dehát minden rendben volt, meg a 28. héttől már messze vagyok, de mégis kiadták a beutalót. A "dokimat" nem tudom felhívni, mert szabin van. Védőnőm szerint nem kell elmennem, hülyeségnek tartja. Mi a ti véleményetek?
2013. febr. 27. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
én sem mennék el, ha az előző eredmény jó volt és nem utal semmi cukorbetegségre most sem.
2013. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Nem nagy ügy. Semmiből nem tart.
2013. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy van már egy lányom akire vigyázni kéne ammíg én elmegyek. Ezt meg ugye úgy lehetne megoldani, ha a férjem szabit venne ki. Túl korán kell menni, anyukám nem érne ide olyankorra. Szóval még macera is lenne :S
2013. febr. 27. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivelaz elsőn minden ok volt, szerintem nem kell elmenned! A kismamák nagy része csak egyszer megy.
2013. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első terhesség alatt is csak egyszer kellett mennem. Na meg most sem mondta a doki amikor kiadta a beutalót a 24. hetire, hogy lesz még egy, vagy korábban kellett volna...
2013. febr. 27. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én megvárnám a saját dokim. De nálunk az a bevett szokás, hogy 2szer kell menni, egyszer a 24. hét környékén, és egyszer a 32. héten. Így én nem csodálkoztam azon, hogy 2szer akarnak küldeni.Attól, hogy az első alkalommal minden rendben volt, még simán lehet a második terhelésnél gond. Én ismerek nem egy, nem két kismamát akinél így volt.Ugyanis a terhesség során a hasnyálmirigy működése változhat.


29hkm

2013. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék, legalább tudnám, hogy minden ok.
2013. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is elmennék
2013. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!