Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek a helyemben?

Elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Találtam egy orvost, akinél nagyon olcsó az uh. Szeretnék elmenni, csak az a bökkenő, hogy ő csinál abortuszokat.

És én eddig elvből nem mentem soha olyan dokihoz, aki abortál. Egyszerűen felfordul tőlük a gyomrom...

Szerintetek menjek vagy ne?

(fele annyiba kerül az uh, mint másnál)


2013. febr. 26. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldöntened. Amúgy én úgy tudom hogy minden orvos vállal abortuszt.
2013. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik. Megtagadható az egészséges magzatok abortálása! Persze a missed ab más téma.
2013. febr. 26. 20:34
 3/8 liony20 ***** válasza:
igazából nem az orvos az aki megöli a gyereket hanem aki úgy dönt... de ahogy érzed...
2013. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, elmennék, bár nem vagyok a helyedben. Az orvosnak ez is a dolga, nem jókedvéből csinálja.
2013. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaz, de ő viszi véghez.
2013. febr. 26. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Nem az orvos tehet róla, hogy elveszi a babát, ez a munkája.
2013. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orvos munkája nem kivánságkoncert, a jogszabályokat pedig nem ő hozza. Egyébként sem hinném, hogy bárkinek joga lenne megkérdőjelezni bárki döntését arról, hogy a saját (általunk nem ismert) élethelyzetében képes-e egy gyerek vállalására, vagy sem. De ha neked ez szempont, akkor ne menj el hozzá.
2013. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszik a hozzáállásod, én is elítélem az abortuszt, és különösen becsülöm azokat a dokikat, akik szintén elítélik (mert tényleg vannak ilyenek), de a mi városunkban pl. nem is tudok olyan dokiról, aki így gondolkodna, így én is csak olyan dokihoz tudok járni terhesgondozásra, aki csinál abortuszt is. Viszont én úgy gondolom, nekem akkor sincs semmi közöm azokhoz az abortuszokhoz!
2013. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!