Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még értelme 31 hetesen...

Van még értelme 31 hetesen 4D-s ultrahangra menni?

Figyelt kérdés

Volt valaki ilyenkor?

Mi már voltunk egyszer, 21 hetesen.


2013. febr. 27. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem sok értelme van már ilyenkor. Nemigazán látni semmit, csak a baba 1-1 testrésze látható külön, mert egészében már nem fér bele a képbe. Ha 21 hetesen már voltál, akkor az élmény megvolt:-) Minden jót!
2013. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak 31 hetesen voltam,nem egészben akartuk látni,hanem az arcát. Még egy vigyort is sikerült elkapni :-)
2013. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32 hetesen voltam és olyan jó volt! Mosolygott, ásított, "integetett". Ha gondolod, menj még egyszer el. :)
2013. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 36 hetesen voltam, mert egész addig nem derült ki a neme. Egyben nem lehet már jól látni, de nekem pl a pofijáról gyönyörű fotóm lett, és a kukija is elég egyértelmű volt. Ha az arcában akarsz gyönyörködni akkor nyugodtan menj el, meg azért ha profi helyre mész jó méréseket is csinálhatnak.
2013. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 21 hetesen és 32 hetesen. A 32 hetesen tényleg nem látni egyben, de pl az arca már sokkal cukibb volt, igazi babás volt, meg ugyanúgy megnéztek mindent, szerveket...úgyhogy jó volt ez is.
2013. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En voltam 32 es 36 hetesen is, mindketszer nagy elmeny volt. Viszont mostani terhessegnel nem ajanlotta a szonografus, csak a 30.hetig, mert melso fali a lepeny, es igy allitolag nem fog jol latszodni.
2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 vagyok nekem is mellso fali volt annyi hogy a képeken az egyik szemének csak 3/4 e látszik az egész arc kb 3/4 e de attól még nagy élmény ahogy ásított dörgölte a szemét stb ilyeneket láttunk:)
2013. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már voltál, nem kell erőltetni.Persze, ahogy mások is mondták, a pofija ilyenkor már nagyon szépen látszik, tehát ha anyagilag nem gond, és vágysz rá, elmehetsz.
2013. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen van. Én a múlt héten voltam 32-hetesen a Szondi utcában a (Cleopatra Medical Centerben) és csodás élmény volt. Látszott a családi vonás a pofiján és szűrővizsgálatot is végeztek 8ooo Ft-ért. Megnézték a köldökzsinorban lévő véráramlást, gerincet, szívet stb. Nézzél rá a weblapukra: [link]

Hedison

2013. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!