Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is kisebb lett a...

Nektek is kisebb lett a haskörfogatotok, amikor a babátok átfordult farfekvésből fejvégű fekvésbe?

Figyelt kérdés

Kevesebbet mért a védőnő haskörfogatnak 2 hét után és én is, mintha kisebbnek is látnám a hasam.

Ugye ez normális?


2013. febr. 28. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 29. héten fordult be, de nekem csak nőtt és nőtt a hasam... :-)
2013. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

normális!!! nekem is ez volt...bár nálam volt haránt fekvés is :) szóval volt hogy alúl volt nagyobb a hasam, volt hogy felül, volt h széles volt inkább :)))


tök normális ha máshogy fekszik az alak és méretváltozás !!!!

2013. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 28. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy változik a poci attól függően, hogy fekszik a baba. Én mondjuk nem mértem anno a hasam, de arra emlékszem, hogy egyik barátnőmnek már igen csak nagy pocakja volt, nem jött már rá a télikabátja. Aztán egyik nap megint fel tudta húzni a cipzárt... Nem fogyott egy grammot se, csak máshogy helyezkedett a baba.
2013. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!