Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes km vagyok es mar reg...

34 hetes km vagyok es mar reg ota nagyon faj a labam, kenem diclofenac gellel, ezt ajanlotta az orvos, de mar magamnak nagyon nehezen kenem a labam a parom szokta kenni de van hogy o is faradt szegeny, ti hogy vagytok ezzel, kinek mi hasznal?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 07:43
 1/3 anonim válasza:

Szia

Én egy 31 hetes kismama vagyok és veszélyeztettet terhes. A vizesedet,eres lábam miatt. Nekem a dokim Rutascorbin tabletta szedését ajánlotta és én még a vadgesztegenye krémet használom ami bevált és hatásos azóta nem igazán fáj a lábam. Remélem tudtam segíteni:) Próbáld ki hát ha segít neked is. További jó babvárást!

2009. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szörnyű láb és derékfájásom volt, nekem segített pluszba még a napi többszöri állottvizes lábfürdő, nagyon kellemes! egy kis jódozott tengerisót is nyugodtan tegyél bele, csodákat művel. Étkezésben viszont kerüld a sót, mert megköti a vizet, a lábadon is!
2009. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)az en dokim azt mondta,hogy valoszinu,hogy nyom egy ideget,mert csak olyankor erzem,hogy nagyon faj amikor fekszem,ha elotte viszont setalok vagy ki vagyok faradva,akkor nem erzem es hamar elalszom olyankor,hogy nehogyelkezdjen ismet fajni)
2009. szept. 14. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!