Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetesen normális?

34hetesen normális?

Figyelt kérdés
34hetes vagyok fáj a hasam alja ha ülök ha állok szedek rá napi 3X2 mg de még így is. Ráadásul a pici nagyon nyomja a hólyagomat. alig birok éjjelente elaludni :( már nem bírom. Volt valaki hasonlóan?

2013. febr. 28. 19:38
 1/6 fallenangel_33 válasza:
Igen, én hasonlóan voltam, állandóan vizsgált a doki, hogy az alhasi fájdalmat nem okozhatja-e az esetlegesen nyíló méhszáj (de nem az volt, hanem a baba). Állandó pisilés + nemalvás is normális, sajna, bár vannak jobb és rosszabb napok. Kitartást :)
2013. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én normálisnak gondolom, én is éreztem ilyeneket, és nem volt gond.
2013. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a 32hetinél nem írta rá a doki a méhszájam értékét és nem tudom hogy elkezdtem e már nyílni vagy nem :( első gondolatom az volt hogy azért fáj mert nyílok de remélem nem így van. legközelebb meg csak a 36hetin találkozok vele. első babás vagyok és még nem tudom milyen ha nyílok.
2013. márc. 1. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam keményedik és alul fáj,szúr. Eddig nem nyíltam. Az óvatosság kedvéért kímélem magam. Örülj,hogy csak ennyi gondod van. Vizesedek,fáj a lábam. Ne is beszéljünk a forgómról,derekamról. A sav miatt hányok,megőrjít a gyomorszájam. Este óránként megyek pisilni...
2013. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 34 hetes vagyok. Az előző voltam.
2013. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lábfájás nekem is megvan főleg éjjelente mikor megébredek nehezen tudok rá állni aludni is nehezen tudok a hasam miatt pedig nem is nagy.
2013. márc. 1. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!