Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális 34hetesen a"behízott"...

Normális 34hetesen a"behízott"arc, vagyis inkább a nagyobb orr?

Figyelt kérdés
most volt itt barátnőm,és egyből mondta hogy nagyobb az orrom...:S Nem esett olyan jól hirtelen,de nemsértődök meg ezen,nevettem egy jót,meg mondtam is neki,hogy párnapja pont ezt figyeltem meg,hogy mintha nagyobb lenne az orrom...de ezekszerint akkor tényleg ha már neki is feltűnt...normális ez ilyenkor?Nem a legvégén "kéne"megduzzadnia az arcnak,szájnak,orrnak?(persze ez se mindenkinél jellemző)Általába ezek szoktak,úgy olvastam,de csak közvetlen szülés előtt.Csaknem szülök még meg?9-10kg-ot híztam eddig,úgyhogy azt se lehet mondani hogy olyan sokat és attól,meg 2-3hetente találkozok ezzel a barátnőmmel,szóval az sincs hogy rég látott volna.Kéne aggódnom?
2010. júl. 2. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nevetni fogsz, de szinte minden terhes nőnek megnő az orra. Nekem eü-s a párom és már előre szólt, hogy ne lepődjek meg rajta:)))
2010. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ez remek:)És így is marad majd?:)
2010. júl. 2. 19:39
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Anyukám védőnő és ő is mondta, hogy erre készüljek fel. Sajnos nekem is megnőtt az orrom, ami így leírva elég röhejes, de így van. :-DD

Reméljük nem marad így! Hogy miért pont az orrunk...nem tudom. Bár ha a fülünk nőne meg se lenne jobb :-))))

2010. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok: én még csak a 31. hétben vagyok és már hetek óta nagyobb az orrom!
2010. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Kicsit megnyugtató hogy akkor ez természetes ilyenkor,meg nem csak nekem nőtt meg...:)De azért remélem ha megszülünk elmúlik,vagyis az eredeti méretére visszaáll,mert már olyan mint egy boxolójé ha nevetek és "szétterül"....:D :(
2010. júl. 3. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
:)))) Szülés után elmúlik, ne aggódjatok!
2010. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Régi kérdés, csak az új keresőknek leírom. Hormonális változás miatt nő meg az orr, láb, kéz, minden :D utána el is múlik, de akkor rossz, igen.
2022. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!