Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki 2010 áprilisára van...

Van aki 2010 áprilisára van kiírva? Ha igen hogy érzitek magatokat? Esetleg Székesfehérváron szül valaki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Április 20-ra vagyok kiírva, de nem a Dunántúlon.


Egész napos hányinger, gyomorfájás, fáradtság, álmosság, rosszullét. A régi kedvenc ételeimet nem szeretem, nem esnek jól.

2009. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én fehér váron szültem!

HA van kérdésed privátan nyugodtan írjál!

2009. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Èn nem a´prilisra,de ma´rc.13 ra.Nem otthon,Németországban lakunk,itt is fogok szülni.Ma´r van egy 19 hónapos lányom.

Èn tökéletesen érzem magam,a fáradtság elmúlt,meg nem is lehet,mert itt a lányom. :)

az étvágyam kitünö....Már megint híztam.. :(

Te híztál??Mennyit??Hány hetes vagy??

Èn a 14 héten járok,13+5.

2009. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 2010. Április 15-re vagyok kiirva ikrekkel. De nem hiszem hogy fogom tudni addig huzni azt mondták nem fogom, na de majd meglátjuk.
2009. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én április 6-ra vagyok kiírva. Egész napos émelygés, fáradtság, de enni azt tudok. Bármit és bármikor. :)) Most megfáztam, úgyhogy most izgulok, hogy ne legyen baj!!!!
2009. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én márc 13.ára vagyok kiírva.Nemrég költöztünk Székesfehérvárra, ugyhogy ha minden igaz, akkor itt fogok szülni...
2009. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Április 21-re vagyok kiírva. Hasszurkálás, időnként menstruációs görcsökhöz hasonlító pocifájás, émelygés, álomszuszékság...
2009. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én április 9 re.akkor van a szülinapom is.én észre sem vettem volna h terhes vagyok ha nem marad el a mensim olyan jól vagyok hál istennek...boldog baba várást és könnyű szülést mindenkinek.te mikorra vagy írva??
2009. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Április 23-ra vagyok kiírva de nem igazán érzem jól magam ( hányás, hányinger émelygés, ájulás ).Az első terhességem nem volt könnyű na de már most többet voltam rosszul mint az első terhességem 9. hónapjában összesen. Na de a lényeg a baba . Mindenkinek boldog babavárást kívánok. Székesfehérváron ha valaki szül akkor írjon ő is. Köszönöm.
2009. szept. 11. 18:17
 10/14 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóval együtt érzek mert tudom miken megy keresztül de kitartás neked is.
2009. szept. 11. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!