Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért barnázok minden orgazmus...

Miért barnázok minden orgazmus után?

Figyelt kérdés
Hüvelyi behatolás nem történt. Az orgazmus is okozhat barnázást?
2013. márc. 1. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, hogy addig sexelhetek terhesség alatt, amíg nincs görcs, barnázás vagy vérzés, úgyhogy szerintem jobb ha felkeresed a dokidat, és még az orgazmust is kihagyjátok egy időre...
2013. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2 hete már voltam nála barnázás miatt, azt mondta a baba jól van és ne lepődjek meg, hogy nem fog elmúlni egyik napról a másikra a barnázás. Végre elmúlt és most kezdődik minden előről. Nem tudok csak hétfőn dokihoz menni már. Nem görcsölök meg semmi, csak a szokásos barna hüvelyváladék de nem sok, minimális.
2013. márc. 1. 11:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak a szextől, de az orgazmustól is el fog tiltani az orvos egy időre a baba érdekében.
2013. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

" inden

olyan tevékenység, ami alhasi

vérbőséget okozhat /pl. egy

drasztikusabb hashajtó is/ abortív

vagy koraszülést megindító hatású

lehet. Ezenkívül komoly abortív és

görcskeltő veszélyt jelent a

közösülés mechanikus hatása a

méhnyakon keresztül a terhes

méhre, és a spermiumok magas

prosztaglandin-tartalma ugyancsak

vetélést vagy koraszülést

indukálhat. A spontán abortuszok

és a koraszülések hátterében a 48

órán belül történt szexuális aktus

számottevő mértékben mutatható

ki."


Tehát behatolás nélkül is történhet baj, menj orvoshoz!

2013. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, el is tiltott a doki a szextől! Minden tilos volt... :(
2013. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Mivel már a 15. hétben járok a dokim is annyit tudott mondani, hogy ne emelgessek semmit sem és pihenjek. Gyógyszert akkor sem adott. Majd szólok neki legközelebb hogy úgy néz ki a barnázást az orgazmus okozza, mert azt nem említettem neki a múltkor.
2013. márc. 1. 11:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Mikor legutoljára voltál nála, akkor említetted hogy orgazmus után barnázol vagy csak azt hogy barnázol? Mert ha mondtad hogy orgazmus után és nem tiltott el egyből tőle, akkor válts orvost a saját és a baba érdekében is!
2013. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja oké már látom:) Akkor lényegtelen amit az előbb írtam:) Viszont butaság volt nem említeni neki hogy mi okozza..
2013. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is csak most jöttem rá, akkor még nem tudtam, hogy valószínű a múltkor is az volt a baj. Hát akkor is elmúlt mindenféle kezelés nélkül. 15 hetesen már nincs hormonpótlás, még első trimeszterben lehet gyógyszerrel kezelni, de ilynekor már nincs más. Az orvosommal nincs semmi baj, a legjobb kezekben vagyok. Jól néznénk ki ha egy orgazmustól elmegy a baba. anyukám erre azt mondta, na akkor az nem lett jól megcsinálva. én nem aggódok csak érdeklődtem, hogy más is járt már e így. Tudom itt mindenki marha parás, biztos sokaknak okuk is van rá, de hétfőn van időpontom. addig pihizek
2013. márc. 1. 11:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig állítólag az első 12 hét a kritikus ilyen szempontból.. Remélem minden rendben lesz, szorítok nektek! :)
2013. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!