Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tilos a behatolás, orgazmus...

Ha tilos a behatolás, orgazmus attól lehet?

Figyelt kérdés

El vagyunk tiltva a behatolástól, a 7.hét óta, mert véreztem, és haematóma volt/van a méhemben. Most 15 hetes vagyok. A doki 7hetesen totál eltiltott a szextől. Majd a 12.heti ellenőrzés után azt mondta, hogy lehet hogy nem ártana a behatolás, de inkább ne legyen még, mivel a haematóma még ott van, és fennáll a korai vetélés veszélye..

Nekem nem árt az orgazmus? Tegnap is elélveztem izgatás hatására, és utána kemény volt a hasam alul, kb fél percig. Nem fájt végülis, csak kellemetlen volt, és megijedtem, hogy nem ártok-e ezzel a babának vagy a terhességnek.

Tud valaki ezzel kapcsolatban hasznos tanácsot adni?


Köszönöm.


2013. febr. 4. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Én még ne voltam terhes, de azt hallottam, hogy az orgazmus tán méhösszehuzodáokat okoz..
2013. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Általában nem a behatolás a veszélyes hanem az orgazmus, én így tudom, de lehet hogy más mást mond.

A dokidat kéne megkérdezni...

31hkm

2013. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Golan Trevize ***** válasza:

A behatolástól fertőzész haphatsz el (pl. nyíló méhszáj esetén), az orgazmustól méhösszehúzódás lehet.

Én a dokimat kérdezném meg.

2013. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az orgazmus megindíthatja a szülést/ vetélést, méh összehúzódásokat okoz, mint írtad, befeszül az egész méhed, ami nem jó!


Ki kell bírni, nincs sex, majd ha megszülsz lesz még 30 éved sexelni, ezt a fel évet kibírod, ha akarod a babát!

2013. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Dokihoz csak 2 hét múlva megyek. Eleve azért lettem eltiltva, mert méhszájsebem volt, és akkor a behatolástól megint véreztem volna. Plusz elfertőződhetett volna a méhszájseb. De az orgazmus is káros? Hát akkor se szex se semmi? Az nagyon durva lenne. Nyilván ha nem szabad akkor megállom, és nyugton maradok, de már így is totál kész vagyok, hónapok óta semmi.
2013. febr. 4. 14:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Konkretan azt mondta a dokid, hogy a behatolas tilos? Altalaban a szexet szoktak megtiltani, foleg az orgazmus miatt is, mar feljebb leirtak miert. Hivd fol a dokidat, kerdezz ra, egy telefont meger.
2013. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés, hogy miért lettél eltiltva, és ezt a dokidnak kell megmondania, hogy Rád nézve veszélyes-e vagy sem, az orgazmus.


Amúgy amit éreztél, az teljesen NORMÁLIS, minden terhes nő ezt érzi orgazmuskor, és problémamentes terhességnél ez nem vezet se koraszüléshez se vetéléshez!


Az orvost várd meg, mit mond! Hívd fel, vagy írj neki, és kérdezz rá.

2013. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Es annyit meg, hogy 15 hetesen szerintem nem tulzottan jo, ha van kemenyedesed. Igazabol megvalaszoltad a kerdesedet, az orgazmus nem tesz jot a te esetedben. Meg egyszer leirom, ugy tudom, hogy hematomanal a szex tilos, nemcsak a behatolas.
2013. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, nem tudtam, hogy ez normalis. Nekem sosem volt ilyentol kemenyedesem. De akkor lehet, hogy a kemenyedes nem gond. Orvost kell megkerdeznin.
2013. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát most mint akit pofán csaptak, kb. Nem gondoltam, hogy ilyen korai terhesség esetén káros lehet az orgazmus. Még jó hogy rákérdeztem. A kicsiért bármit megteszek, ha nem szabad, hát nem szabad. De azért most kicsit kikerekedett a szemem, és elképzeltem milyen sok idő még az a 6-7 hónap.

Amint tudom megkérdezem a dokit. Köszönöm.

2013. febr. 4. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!